اخبار بلاکچیناخبار آلت‌ کوین‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار صرافی‌ ها

همکاری Bybit با Circle

صرافی کریپتویی Bybit اعلام کرد که با Circle، شرکتی که پشت دومین استیبل کوین بزرگ از نظر ارزش بازار (USDC) قرار دارد، همکاری می‌کند. طبق بیانیه مطبوعاتی به اشتراک گذاشته شده، توافقنامه بیان می‌کند که گسترش لیست جفت ارزهای اسپات USDC و افزایش آگاهی درباره USDC و محصولات مرتبط و همزمان همکاری در سایر طرح‌های بالقوه، حوزه‌های تمرکز Bybit هستند.

 

Bybit قرار است جفت‌های اسپات USDC را راه‌اندازی کند و ادغام‌هایی را برای مشتریان ارائه دهد

پلتفرم مستقر در سنگاپور گفت که روی توسعه و ترویج محصولاتی کار خواهد کرد که از رشد USDC حمایت می‌کنند، مانند معاملات اسپات، قراردادهای دائمی (perpetual contracts) و قرارداد‌های آپشن. این امکان تبدیل خودکار فوری بین USD و USDC یا سایر استیبل کوین‌های صادر شده توسط شرکت فناوری مالی دیجیتال را فراهم می‌کند. علاوه بر این، مشارکت با Circle همچنین با هدف ارتقاء پذیرش و کاربرد بیشتر ارزهای دیجیتال است.

 

این توسعه چند ماه پس از معرفی قرارداد‌های آپشن USDC بود که توسط Bybit انجام می‌شود و اتفاقاً اولین قرارداد آپشن این استیبل کوین در بازار است.

 

بن ژو، بنیانگذار و مدیرعامل Bybit، در مراسم راه‌اندازی مشارکت که در لندن برگزار شد، گفت:

ما در سرتاسر بازار نزولی در حال توسعه خدمات خود بوده‌ایم و دریافتیم که USDC برای عملیات ما مناسب است. پس از موفقیت قرارداد‌های آپشن USDC ما، بهترین گزینه این بود که روابط کاری خود را با Circle که به صداقت در خدمات خود و توسعه فناوری مالی پیشرفته شهرت دارد، توسعه دهیم. ما مشتاقانه منتظر ارائه جفت‌ها و محصولات USDC بیشتر به مشتریان خرده فروشی و سازمانی خود هستیم.

 

 

در میان نوسانات شدید در اوایل سال جاری، سرمایه گذاران USDT را رها و شروع به استفاده از USDC کردند. USDC حتی تبدیل به استیبل کوین منتخب در بلاکچین اتریوم شد. سهم بازار آن نیز از زمان مارپیچ مرگبار استیبل کوین TerraUSD (UST) روند صعودی داشته است.

 

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا