از نظر قانون، XRP اوراق بهادار نیست

مدیر ارشد حقوقی آزمایشگاه ریپل، حکم روز پنجشنبه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه پرونده ریپل را نقض کرد. او با تاکید بر اینکه این حکم تاریخی یک برد بزرگ برای شرکت کریپتویی است، تاکید کرد که بر اساس قانون، XRP یک اوراق بهادار نیست. علاوه بر این، او خاطرنشان کرد که فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها نیز اوراق بهادار نیست.

 

وکیل ریپل در مورد حکم پرونده SEC علیه ریپل

استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی آزمایشگاه ریپل، روز پنجشنبه در مجموعه‌ای از توئیت‌ها، حکم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه پرونده ریپل را توضیح داد.

 

وکیل دادگستری نوشت:

یک پیروزی بزرگ! طبق قانون XRP یک اوراق بهادار نیست. همچنین یک موضوع قانونی، فروش XRP در بورس اوراق بهادار نیست. فروش توسط مدیران، اوراق بهادار نیست. سایر توزیع‌های XRP برای توسعه‌دهندگان، مؤسسات خیریه و کارمندان نیز اوراق بهادار نیستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا