مبتدی

خرید و فروش NFT در صرافی پنکیک سواپ، آموزش ویدیویی

خرید و فروش NFT در صرافی PancakeSwap

پنکیک سواپ یک صرافی غیر متمرکز ارز های دیجیتال (DEX) بر بستر بایننس میباشد که قابلیت های بسیاری را برای کاربران خود ارائه کرده است، یکی از قابلیت های جذاب مربوط به این صرافی، خرید، فروش و مبادله NFT ها میباشد که در این قسمت به آموزش ویدیویی کلیه مباحث مربوط به خرید و فروش NFT در صرافی پنکیک سواپ میپردازیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این صرافی، مقاله صرافی پنکیک سواپ را مطالعه نمایید.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا