اخبار اتریوماخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

کتاب اثبات سهام ویتالیک بوترین

طبق پست اخیر ویتالیک بوترین در توییتر، وی کتابی در مورد اجماع اثبات سهام در ۲۷ سپتامبر منتشر خواهد کرد که نوشته‌های مختلفی توسط بنیانگذار اتریوم در ۱۰ سال گذشته را گردآوری می‌کند.

 

اثبات سهام، ساخت اتریوم و فلسفه بلاک چین

این کتاب با عنوان اثبات سهام، ساخت اتریوم و فلسفه بلاک چین در دو نسخه فیزیکی و دیجیتالی در دسترس خواهد بود. بوترین همچنین گزینه‌ای برای خرید یک نسخه دیجیتال امضا شده به عنوان یک توکن غیرمثلی (NFT) ارائه می دهد.

 

در حالی که نسخه‌های دیجیتال و چاپی فقط از پایان سپتامبر در دسترس خواهند بود، نسخه امضا شده NFT را می‌توان از قبل خریداری کرد، زیرا خریداران یک NFT غیرمثلی دریافت خواهند کرد. وقتی کتاب منتشر شد، دارندگان NFT به نسخه دیجیتال امضا شده خود نیز دسترسی خواهند داشت.

 

با توجه به صفحه گیت‌کوین کتاب:

این نوشته‌ها که از مقالات او قبل و در طول ظهور اتریوم جمع‌آوری شده‌اند، نشان می‌دهند که بوترین نویسنده‌ای زنده و تخیلی است، در حالی که بسیاری از اطرافیان او روی افزایش ارزش توکن‌هایشان تمرکز داشتند، او در حال حل مشکلات و امکانات ایجاد یک دنیای بومی اینترنتی بود.

 

این کتاب تنها دو هفته پس از یکی از مهم‌ترین به‌روزرسانی‌های اتریوم به نام ادغام منتشر می‌شود که بلاک چین را به یک پروتکل اجماع اثبات سهام تبدیل می‌کند. بوترین علاوه بر کمک هایش به فضای بلاک چین، به دلیل حمایت از خیریه نیز شناخته شده است. در ماه آپریل، بوترین متولد روسیه ۵ میلیون دلار به تلاش‌های امدادی اوکراین اهدا کرد. سال گذشته در ماه می، او یک میلیارد دلار سکه میم را به صندوق امداد کووید ۱۹ در هند اهدا کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا