ایجاد زیرساخت‌های پیشرفته پرداخت چین و روسیه

رئیس موسسه ملی توسعه اقتصادی روسیه VEB.RF از چین و روسیه خواسته است تا استقرار یک سیستم پرداخت جدید و پیشرفته برای ارزهای سازمان همکاری شانگهای (SCO) و کشورهای بریکس را سرعت بخشند. نخست وزیر روسیه گفت روابط ما با چین همچنان قوی‌تر می‌شود.

 

شووالوف درباره سیستم پرداخت جدید برای بریکس و سازمان همکاری شانگهای بحث می‌کند

ایگور شووالوف، رئیس موسسه ملی توسعه اقتصادی روسیه VEB.RF، از چین و روسیه خواسته است تا ایجاد یک سیستم پرداخت کارآمد برای اعضای سازمان همکاری شانگهای (SCO) و گروه اقتصادی بریکس را تسریع بخشند.

 

VEB.RF یک شرکت توسعه دولتی و سرمایه‌گذاری روسیه است. این یک سازمان غیرانتفاعی بدون سهامدار است. شووالوف پیش از این معاون اول نخست وزیر در کابینه دیمیتری مدودف بود. او در ماه می ۲۰۱۸ توسط ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به عنوان رئیس VEB.RF منصوب شد.

 

شووالوف روز سه‌شنبه در یک همایش تجاری روسیه و چین در شانگهای صحبت می‌کرد و تاکید کرد که روسیه و چین باید ایجاد یک سیستم کارآمد برای پرداخت‌ها با روبل روسیه، یوان چین و ارزهای کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای و بریکس را تسریع بخشند. بریکس شامل برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی است. سازمان همکاری شانگهای در سال ۲۰۰۱ به عنوان یک اتحاد سیاسی، اقتصادی و دفاعی تأسیس شد. این بزرگترین سازمان منطقه‌ای جهان است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا