تحلیل بیت کوین، شروع روند صعودی، ۸ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل بیت کوین در هفته اول خرداد ۱۴۰۲ نشان از حرکت صعودی از کف حمایتی ۲۵۸۰۰ دلار دارد. در صفحه تحلیل بیت کوین به وضعیت جفت ارز BTC/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز و تحلیل بیت کوین با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز بیت کوین

تحلیل بیت کوین (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بایننس) الگویی ادامه دهنده را نشان می‌دهد. در واقع پس از لگ صعودی که از ۱۹۷۲۰ دلار آغاز شد، قیمت به ۳۱۰۰۰ دلار رسید. پس از آن ABC اصلاحی را آغاز کرد و تا حمایت روزانه در حوالی ۲۵۸۰۰ دلار ریزش را ادامه داد. سپس کف دوقلو را می‌بینیم که دوبار شدو شده و مانع از ریزش بیشتر بیت کوین شده است.

تحلیل بیت کوین هفتگی 8 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

با توجه به موارد ذکر شده تکنیکالی می‌توانیم لگ صعودی را از این ناحیه ادامه دهیم و تا ۳۱۰۰۰ دلار حرکتی را ادامه دهیم. در این شرایط باید منتظر واکنش به این ناحیه باشیم. چون احتمال شکست و ایجاد سقف دوقلو نیز وجود دارد که می‌تواند موجب ریزش بیت کوین شود.

در سناریو نزولی طی هفته جاری اصلاح قیمتی می‌تواند ۵۰ % کندل صعودی روزانه قبلی را اصلاح کند که در این صورت با کمک فیبوناچی به قیمت ۲۷۵۰۰ دلار می‌رسیم. ۲۷۲۰۰ دلار آخرین سنگر صعودگرایان است. در صورتی که از دست برود، ریزش ‌ها می‌تواند ادامه‌دار باشد و حتی کف دوقلو را دوباره تست کنیم.

برای ادامه روند صعودی باید کندل هفتگی را بالای محدوده ۳۰۰۰۰ دلار ببندیم تا بتوانیم به هفته بعدی امیدوار باشیم. می‌توان انتظار داشت قیمت بیت کوین با افزایشی مناسب به بالای ۳۲۰۰۰ دلار برسد. از جایی که این ناحیه بسیار اهمیت دارد، باید منتظر واکنش به این نواحی باشیم.

تحلیل‌ بیت کوین فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا