تحلیل بیت کوین، فشار مضاعف فروش، ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل بیت کوین در هفته اول اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت نزولی قیمت دارد. آیا دوباره بیت کوین از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل بیت کوین به وضعیت جفت ارز BTC/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز بیت کوین

تحلیل بیت کوین نشان می‌دهد که هفته گذشته ریجکت بسیار مهمی را از محدوده‌های ۳۱۰۰۰ دلار و ۳۰۵۰۰ دلار دیدیم. به نظر می‌رسد طبق تحلیل‌های قبلی ۳۱۰۰۰ دلار اجازه افزایش بیشتر را نخواهد داد و باید مسیر نزولی را طی هفته جاری در نظر داشته باشیم. پس به نظر باید منتظر ریزش بیشتر در این هفته باشیم.

تحلیل بیت کوین هفته اول اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین اگر نتواند ۲۸۰۰۰ دلار را از بین ببرد و از این ناحیه مقاومتی عبور کند، می‌تواند ریزش بیشتری را تجربه کند. در صورت ریزش بیشتر بیت کوین می‌تواند تا ناحیه ۲۶۸۰۰ دلار و ۲۵۳۰۰ دلار ریزش را تجربه کند. در این صورت شرایط نزولی بیشتر فراهم می‌شود و می‌توانیم به ۲۳۲۰۰ دلار نیز برسیم. از آن‌جایی که این اعداد قیمتی می‌تواند فشار فروش را افزایش دهد احتمال ریزش بیشتر تا ۲۰۴۰۰ دلار نیز برسیم.

از برای مسیر صعودی باید منتظر افزایش قیمت بالای ۲۸۲۰۰ دلار باشیم. اگر بالای این محدوده تثبیت کنیم، دوباره ۲۹۲۰۰ دلار و ۳۱۰۰۰ دلار را تست خواهیم کرد. اما شرایط بازار فعلا برای صعود بیشتر از این فراهم نیست.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا