تحلیل بیت کوین، لیدر بزرگ مارکت، ۳۱ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل بیت کوین در هفته اول تیر ۱۴۰۲ نشان از حرکت صعودی بیت کوین دارد. در صفحه تحلیل بیت کوین به وضعیت جفت ارز BTC/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز و تحلیل بیت کوین با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز بیت کوین

تحلیل بیت کوین نشان می‌دهد که بالاخره با آغاز هفته جدید روند صعودی شده است. در صورتی که بالای ۲۷۵۰۰ دلار تثبیت روزانه رخ دهد، می‌توان انتظار داشت تا آخر هفته به تارگت حداقلی ۲۹۲۰۰ دلار برسد. در ادامه پس از پولبک به نواحی مشخص شده، امکان حرکت صعودی تا سقف ۳۰۰۰۰ دلار وجود دارد.

اما به نظر می‌رسد پس از ۲۹۲۰۰ دلار ما یک استراحتی را در بیت کوین ببینیم و سپس ادامه برای حرکت صعودی رخ دهد؛ چون RSI در تایم فریم ۴ ساعته می‌تواند به اشباع خرید برسد و سپس اصلاحی را در این حوالی قیمت رقم بزند.

تحلیل بیت کوین هفتگی 31 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

پس با توجه به اخبار مثبتی که از طرف صندوق‌های ETF به بازار سیگنال مثبت وارد کرده و با توجه به این که دامیننس بیت کوین به پرواز خود در حوالی ۵۱ % ادامه می‌دهد؛ پس انتظار می‌توان داشت، این ارز دیجیتال حرکت صعودی خودش را ادامه دهد و به عنوان لیدر مارکت نقش اساسی را در افزایش قیمت باقی دارایی‌های دیجیتال ایفا کند.

تحلیل‌ بیت کوین فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا