تحلیل بیت کوین، ادامه روند نزولی، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل بیت کوین در هفته چهارم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از شکست محدوده‌های حمایتی دارد. آیا دوباره بیت کوین به سمت حمایت‌های خود برخواهد گشت؟ یا با تشکیل کف‌های پایین‌تر زیر ۲۷۰۰۰ دلار حرکت نزولی را ادامه خواهد داد؟ در صفحه تحلیل بیت کوین به وضعیت جفت ارز BTC/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز و تحلیل بیت کوین با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز بیت کوین

تحلیل بیت کوین در تایم فریم هفتگی (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بایننس) نشان از شکست خط روند حمایتی مهم زرد رنگ در تصویر دارد. این خط روند در تایم هفتگی شکسته شده و در نواحی ۲۷۶۴۰ دلار نیز پولبکی به این ناحیه زده شده است. به نظر می‌رسد در ادامه هفته ریزش‌ها ادامه ‌دار باشد و ما منتظر حرکت به سمت ۲۵۲۰۰ دلار و واکنش به این ناحیه برای موقعیت خرید هستیم. در صورتی که ناحیه ۲۵۲۵۰ شکسته شود ۲۴۸۰۰ دلار می‌تواند در طول این هفته کف قیمتی جدیدی را پس از ۹ هفته به ثبت برساند.

تحلیل بیت کوین 27 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

تحلیل بیت کوین نشان می‌دهد، ۵ موجی صعودی به پایان رسیده است و در لگ اول سه موجی اصلاحی قیمت قرار داریم. با این وضعیت باید منتظر هفته‌ای ملتهب برای بیت کوین باشیم. این لگ نزولی می‌تواند پس از شکست حمایت ۲۵۲۵۰ دلار و ۲۴۸۰۰ دلار به سمت ۲۳۰۰۰ دلار حرکت کند که یکی از آخرین سنگرهای گاوها خواهد بود. اما در نظر داشته باشید تا زمانی که بالای ۲۱۶۵۰ دلار باشیم، در تایم هفتگی همچنان صعودی خواهیم بود. پس فعلا باید از نظر زمانی نیز اصلاحی داشته باشیم.

RSI در تایم هفتگی میانگین خود را در حوالی ۶۰ به سمت پایین شکسته است. از حمایت ۵۸.۴۸ نیز به سمت پایین حرکت خود را ادامه داده است. در صورتی که این شاخص نتواند بالای ۵۲ در تایم فریم هفتگی قرار بگیرد، اوضاع را برای بیت کوین حساس می‌کند. در این صورت اگر کف ۵۱.۲ از دست برود، تحلیل بیت کوین نیز به سمت ریزش بیشتر سوق پیدا می‌کند و سناریو نزولی بیشتر تقویت می‌شود.

اندیکاتور گاژیان نیز در تایم فریم هفتگی کف داینامیک ۲۵۴۲۰ دلار را نشان می‌دهد که در صورت شکست این ناحیه کف هفتگی برای بیت کوین ۲۰۸۸۰ دلار را نشان می‌دهد. البته این اندیکاتور داینامیک است و در صورت جابه جایی‌های بیت کوین در طول زمان این حمایت و مقاومت‌ها تغییر می‌کنند و با سطوح استاتیکی که ثابت هستند، تفاوت دارند.

تحلیل‌ بیت کوین فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا