تحلیل بیت کوین، بلاتکلیفی بازار ارزها، ۲۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل بیت کوین در هفته چهارم خرداد ۱۴۰۲ همچنان نشان از حرکت به سمت کف کانال نزولی دارد. در صفحه تحلیل بیت کوین به وضعیت جفت ارز BTC/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز و تحلیل بیت کوین با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز بیت کوین

تحلیل بیت کوین (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) نشان می‌دهد، هنوز در مسیر نزولی قرار داریم و تا زمانی که ۲۶۸۰۰ دلار به سمت بالا شکسته نشود و بالای ۲۷۲۰۰ دلار تثبیت ندهیم؛ در واقع هنوز در مسیر نزولی قرار داریم. پس طی این هفته انتظار داریم، قیمت بیت کوین یک بار دیگر به کف موقت خود سر بزند و بتوانیم ۲۴۸۰۰ دلار را تست کنیم.

تحلیل بیت کوین 22 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

اگر تست کف ۲۴۸۰۰ دلار موفق ظاهر شود و بتواند قیمت را به سمت بالا پرتاب کند، اتفاق خیلی خوبی خواهد بود. چون می‌تواند مسیر جدیدی را از این ناحیه به سمت بالا آغاز کند. اما اگر موفق به حفظ این ناحیه نشود، ریزش بیشتر می‌تواند رخ دهد و به سمت ۲۳۰۰۰ دلار حرکت کند. اما در مسیر صعودی باید منتظر تثبیت بالای ۲۶۳۰۰ دلار باشیم و سپس در سر سودای افزایش قیمت را بپرورانیم. در حال حاضر سناریو نزولی قدرت بیشتری از خود نشان داده است.

تحلیل‌ بیت کوین فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا