تحلیل بیت کوین، شکست روند، ۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل بیت کوین در هفته اول خرداد ۱۴۰۲ نشان از حرکت صعودی از کف حمایتی ۲۵۸۰۰ دلار دارد. در صفحه تحلیل بیت کوین به وضعیت جفت ارز BTC/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز و تحلیل بیت کوین با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز بیت کوین

تحلیل بیت کوین در تایم فریم هفتگی (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بایننس) نشان از آغاز حرکتی صعودی طی هفته جاری دارد. ۲۶۵۳۰ دلار فعلا به عنوان کف حمایتی در این هفته شناخته می‌شود. در صورت ادامه ریزش می‌توان انتظار داشت تا حوالی ۲۵۲۵۰ دلار نیز حرکت نزولی ادامه‌دار باشد.

تحلیل بیت کوین 2 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

اما در صورت صعود می‌توان انتظار داشت، بیت کوین تا حوالی ۲۷۵۰۰ دلار حرکتی ر ا آغاز کند. سپس مقاومت بعدی ۲۸۳۰۰ دلار خواهد بود که می‌تواند موجب افزایش مناسب قیمت شود. در ادامه حرکت صعودی هرگونه سود بیشتر می‌تواند قیمت را تا حوالی ۲۸۶۵۰ دلار نیز افزایش یابد. اگر برگشتی از این ناحیه صورت نگیرد، اوردر بلاک بعدی حوالی ۲۹۴۰۰ دلار است که بالای این ناحیه، حرکت به سمت مقاومت اصلی در نزدیکی ۳۰۲۰۰ دلار آغاز می‌شود.

در این شرایط اگر بالای این منطقه مقاومتی کندلی چهار ساعته ببندیم، می‌توان انتظار داشت قیمت بیت کوین با افزایشی مناسب به بالای ۳۲۰۰۰ دلار برسد. از جایی که این ناحیه بسیار اهمیت دارد، باید منتظر واکنش به این نواحی باشیم.

سناریو نزولی از ۳۲۰۰۰ دلار تا حتی کف بلند مدتی همچنان پابرجا است ولی احتمال آن کمتر شده است. پس تا زمانی که بالای ۱۹۰۰۰ دلار هستیم می‌توان گفت ترند روند صعودی است. پس از انجام معاملات نزولی پرهیز کنید.

RSI در تایم فریم روزانه خط روند نزولی خودش را شکسته است. اما هنوز تثبیتی بالای این منطقه صورت نگرفته است. پس باید منتظر بسته شدن بالای ۶۰ در تایم روزانه باشیم تا به ادامه روند صعودی امیدوار باشیم.

تحلیل‌ بیت کوین فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا