تحلیل بیت کوین، برگشت یا ادامه، ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل بیت کوین در هفته سوم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از بازگشت به محدوده‌های حمایتی دارد. آیا دوباره بیت کوین از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل بیت کوین به وضعیت جفت ارز BTC/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز بیت کوین

تحلیل بیت کوین در تایم فریم هفتگی (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بایننس) نشان از یکی از حساس‌ترین حالات قیمتی را نشان می‌دهد که با توجه به اخباری که از اقتصاد آمریکا در طول هفته جاری اتفاق می‌افتد، می‌تواند تاثیرات زیادی را روی بازار بگذارد. در واقع روند بعدی بیت کوین بعد از اعلام نرخ تورم در ۱۰ می ماه مشخص خواهد شد.

تحلیل بیت کوین هفتگی 19 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

بیت کوین در طول این هفته می‌تواند خط روند زرد رنگ خود را به سمت پایین بشکند. در این صورت اولین حمایت ۲۵۲۵۰ دلار است که پولبکی به الگوی قبلی بیت کوین خواهد بود. سپس از این ناحیه انتظار حرکت صعودی را خواهیم داشت. در صورتی که این ناحیه نیز نتواند جلوی ریزش قیمت را بگیرد، انتظار می‌رود، بیت کوین به سمت محدوده‌های پایین‌تری در حوالی ۲۳۰۰۰ دلار برسد.

در این صورت می‌توان گفت تحلیل بیت کوین حاکی از حرکت به سمت نزول بیشتر را نشان می‌دهد. قیمت بیت کوین پس از این که از کف ۱۵۴۰۰ دلار حمایت شد و ۵ موجی را تکمیل کرد، در مسیر ABC اصلاحی قرار خواهد گرفت. موج A این اصلاح می‌تواند ۲۴۵۰۰ دلار تا ۲۳۰۰۰ دلار به اتمام برسد و سپس یک لگ صعودی کوتاه مدت را داشته باشیم و در صورتی که تائیدیه روندی بگیریم، حرکت به سمت لگ آخر اصلاحی حوالی ۱۶۳۰۰ دلار را آغاز خواهیم کرد.

البته در تحلیل‌های قبلی ما انتظار داشتیم که این موج ۵ صعودی که تا حوالی ۳۱۰۰۰ دلار رفتیم، اکستند شود و از ۳۱۶۰۰ دلار تا ۳۲۵۰۰ دلار ریزش آغاز شود، اما هنوز این اتفاق رخ نداده است. تا زمانی که ما ۲۶۸۰۰ دلار را از دست نداده باشیم، می‌توان انتظار حرکت صعودی تا ۳۲۰۰۰ دلار را داشته باشیم.

اما اگر اصلاح و پولبک به ناحیه قبلی در این نواحی ۲۶۰۰۰ دلار به اتمام برسد، یک احتمال دیگر وجود دارد و اون حرکت ۵ موجی پر قدرت به سمت اهداف بالا تر خواهد بود که تارگت این الگو جایی حوالی ۴۶۰۰۰ دلار تا ۴۸۰۰۰ دلار خواهد بود. فعلا با توجه به نمودار احتمال سناریو اول بیشتر از این احتمال است.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا