تحلیل بیت کوین، کف کانال نزولی، ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل بیت کوین در هفته سوم خرداد ۱۴۰۲ نشان از حرکت به سمت کف کانال نزولی دارد . در صفحه تحلیل بیت کوین به وضعیت جفت ارز BTC/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز و تحلیل بیت کوین با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز بیت کوین

تحلیل بیت کوین (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) الگویی را نشان می‌دهد که بیشتر صعودی به نظر می‌رسد. این الگو قیمت را در حرکت صعودی در یک کانال نزولی پیش می‌برد و سپس از بالا می‌شکند و لگ صعودی ادامه پیدا می‌کند. در حال حاضر از ۳۱۰۰۰ دلار به سمت پایین حرکت کردیم. این هفته می‌توان به سمت کف کانال حوالی ۲۴۸۰۰ دلار حرکت می‌کنیم. این حرکت می‌تواند، در این ناحیه به پایان برسد و سپس حرکت صعودی را آغاز کنیم.

تحلیل بیت کوین 16 خرداد1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

در صورت شکست این الگو به سمت پایین می‌توان گفت مسیر نزولی ادامه‌دار باشد. در واقع اگر ۲۴۸۰۰ دلار از بین برود، ریزش می‌تواند تا ۲۳۰۰۰ دلار و ۲۰۰۰۰ دلار ادامه پیدا کند. در این صورت باید منتظر پر شدن گپ در حوالی ۲۰۰۰۰ دلار باشیم. پس از پر شدن این گپ می‌توان انتظار یک حرکت صعودی را داشت؛ اما ناگفته نماند که حتی ۱۲۰۰۰ دلار همچنان روی میز وجود دارد. پس باید در انتظار رفتار قیمت پس از برخورد به ۲۴۸۰۰ دلار باشیم.

در صورتی که این کف حمایت قیمت را رقم بزند، می‌توان انتظار داشت، قیمت به سطوح بالاتری نیز دست پیدا کند. در این شرایط  قیمت بیت کوین ابتدا با مقاومت ۲۷۴۰۰ رو به رو خواهد شد. سپس باید از سد محکم ۲۸۵۰۰ دلار عبور کنیم. در این صورت کانال نزولی فعلی شکسته خواهد شد و می‌توان انتظار تارگت ۲۹۴۰۰ دلار تا ۳۱۰۰۰ دلار را از قیمت داشت.

در تایم هفتگی هنوز بیت کوین در مسیر صعودی قرار دارد. در واقع اگر ۵ موجی صعودی امواج الیوت را در نظر بگیریم و کف شروع حرکت را ۱۵۵۰۰ دلار در نظر بگیریم، الان در لگ ۴ هستیم و یک لگ صعودی موج ۵ نیز باید مسیر را ادامه دهد که باید منتظر پایان لگ ۴ نزولی باشیم.

تحلیل‌ بیت کوین فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا