تحلیل بیت کوین، مقاومت ۳۰۰۰۰ دلاری، ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل بیت کوین در هفته دوم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت نزولی قیمت دارد. آیا دوباره بیت کوین از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل بیت کوین به وضعیت جفت ارز BTC/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز بیت کوین

تحلیل بیت کوین در تایم فریم هفتگی نشان از حرکت قیمت بیت کوین پشت سد محکم ۳۰۰۰۰ دلاری دارد. بیت کوین ۵ هفته پشت این مقاومت مهم ایست کرده است و هنوز نتوانسته بالای ۳۰۰۰۰ دلار حرکتی را آغاز کند. از طرفی طی هفته جاری نرخ بهره آمریکا می‌تواند، نوسانات شدیدی را در بازار ایجاد کند. پس برای کندل این هفته می‌توان تلورانس زیادی را در نظر گرفت.

از نظر امواج الیوت نیز می‌توان به ۵ موجی صعودی ادامه‌دار امیدوار بود. در حال حاضر به نظر می‌رسد ما در موج دوم اصلاحی هستیم و باید منتظر یک موج سوم صعودی باشیم. اگر موج دو در همین حوالی ۲۷۰۰۰ دلار به پایان رسیده باشد (موج دو اگر اکستند شود تا ۲۵۰۰۰ دلار نیز می‌تواند ادامه پیدا کند)، موج سوم می‌تواند سقف میان مدتی بیت کوین حوالی ۳۱۰۰۰ دلار را شکسته و سقف جدیدی را تجربه خواهیم کرد.

تحلیل بیت کوین هفته دوم اردیبهشت

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

بیت کوین در حال حاضر درگیر با خط روند صعودی خودش است. اینجا می‌تواند قیمت را همچنان حفظ کرده و مونتوم صعودی را در داخل مثلث تثبیت کند. اما در صورتی که ۲۷۲۰۰ دلار به سمت پایین شکسته شود حرکت بعدی بیت کوین حرکت به سمت حمایت مهم ۲۵۰۰۰ دلار خواهد بود. در ادامه حرکت نزولی آخرین سنگر گاوها ۲۳۰۰۰ دلار خواهد بود که زیر این حمایت ریزش تا ۲۰۰۰۰ دلار و زیر آن رخ خواهد داد.

اما در صورتی که ترند لاین قیمت را از حوالی ۲۸۰۰۰ دلار یا ۲۷۲۰۰ دلار برگرداند، بیت کوین می‌تواند به شکست ۲۹۴۰۰ دلار به سمت بالا امیدوار باشد. این اتفاق می‌تواند در کوتاه مدت موجب حرکت به سمت ۳۰۰۰۰ دلار و ۳۱۰۰۰ دلار را رقم بزند. در واقع بالای مقاومت ۲۹۴۰۰ دلار می‌توانیم انتظار رالی صعودی را از بیت کوین داشته باشیم. پس انتظار نوسانات بسیار زیاد طی هفته جاری را داشته باشید.

طی این هفته از معاملات اهرم دار و سنگین خودداری کرده و حتما مدیریت سرمایه را در معاملات خود رعایت کنید.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا