آپدیت تحلیل بیت کوین ۲۳ اسفند ۱۴۰۰

آپدیت تحلیل بیت کوین

بیت کوین همچنان در محدوده ۳۸،۰۰۰ حرکت می کند. بیت کوین در ابن محدود مدت زمان زیادی است که گیر کرده و اکثریت انتظار حرکت بزرگی در بیت کوین دارند.

 

 بیت کوین 23 اسفند 1400

 

بیت‌کوین همچنین حمایت ۳۷،۲۰۰ دلاری خود را تا کنون حفظ کرده است که برای رشد بزرگی در آینده میتواند خوب باشد، ولی قبل از همه این ها برای هر حرکت صعودی بیشتر باید ابتدا مقاومت خود را به بالای ۳۹،۴۰۰ دلار بشکند و کندلی به عنوان تثبیت بالای آن عدد ثبت کند.

این هفته فدرال رزرو نرخ خود را اعلام کرد و همچنین پرزیدنت بایدن قرار است اولین دستور اجرایی ارزهای دیجیتال را اجرا کند، بنابراین ممکن است شاهد نوساناتی در قیمت BTC باشیم. اگر پوزیشنی باز دارید، فراموش نکنید که SL خود را تعیین کنید تا از ضررهای احتمالی پیشگیری کنید.

همیشه پر سود باشید

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا