اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

پاداش‌های BTC در Solitaire ,Sudoku ,Missing Letters

هفت روز پس از اینکه شرکت فناوری مالی و پرداخت بیت کوین Zebedee اعلام کرد که افزایش سرمایه ۳۵ میلیون دلاری خود را تضمین کرده است، این شرکت قرارداد همکاری جدیدی را با استودیوی بازی‌های موبایل Viker فاش کرد. این دو شرکت سه بازی ویدیویی کلاسیک را با مکانیک پاداش (BTC) بیت کوین Zebedee بهبود بخشیده اند که شامل Solitaire، Sudoku و بازی Missing Letters است.

 

پاداش بیت کوین برای تقویت ۳ بازی کلاسیک موبایل

شرکت Zebedee که تحت حمایت اسکوئر انیکس قرار دارد در چند وقت اخیر اعلامیه های زیادی را انجام داده است و هفته گذشته این شرکت اعلام کرد ۳۵ میلیون دلار از سرمایه گذاران استراتژیک جمع‌آوری کرده است. سرمایه گذاران شرکت کننده در جدیدترین افزایش سرمایه Zebedee شامل Kingsway Capital ،Raine Group ،Initial Capital ،Lakestar و غول بازی ژاپنی Square Enix هستند. در ۲۶ ژوئیه، Zebedee فاش کرد که قرارداد همکاری جدیدی با استودیوی بازی‌های موبایل Viker امضا کرده است.

 

Zebedee و Viker در گذشته با هم همکاری داشتند زیرا مکانیسم پاداش بیت کوین در بازی هایی مانند Wheel of Trivia ،Amazeballs و Balls King که برای بازی در دستگاه های iOS و Android در دسترس هستند، پیاده‌سازی شده است. موفقیت پشت این بازی‌ها باعث شد تا این دو شرکت پرداخت‌های بیت کوین را در بازی‌های موبایل کلاسیک که در دهه گذشته محبوب بوده‌اند، ادغام کنند. سه بازی جدید بهبود یافته عبارتند از Sudoku ،Solitaire و Missing Letters، بازی‌ای که شبیه برنامه موبایل Wordle است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا