اخبار بیت‌ کویناخبار جهان

بیت کوین های MicroStrategy در وضعیت قرمز!

MicroStrategy در حال حاضر به دلیل افت اخیر قیمت بیت کوین تقریباً ۳۲۰ میلیون دلار ضرر کرده است.

به دلیل سقوط مداوم بازار ارزهای دیجیتال، شرکت مایکل سیلر – MicroStrategy – در حال حاضر در یک وضعیت از دست دادن غیرقابل تحقق در مورد ذخایر بیت کوین خود قرار دارد. این سازمان بزرگترین دارنده دارایی دیجیتال اولیه است که نزدیک به ۱۳۰۰۰۰ بیت کوین در اختیار دارد.

علیرغم شرایط بد صنعت، مایکل سیلر همچنان صعودی است و پیش‌بینی می‌کند که بیت‌کوین بر سقوط غلبه کرده و برای صاحبانش سود خواهد آورد.

 

یک ضربه بزرگ به میکرواستراتژی

شرکت آمریکایی هوش تجاری، به رهبری مایکل سیلر، گاو نر بیت کوین، چندین بار حمایت شدید خود را از این ارز دیجیتال نشان داده است. طی دو سال گذشته، این شرکت خریدهای بی‌شماری BTC انجام داده است که آخرین مورد آن در ابتدای آوریل بود که ۱۹۰ میلیون دلار از دارایی را خریداری کرد.

با آخرین مقدار، دارایی های شرکت به ۱۲۹۲۱۸ بیت کوین افزایش یافت و میانگین قیمت آن حدود ۳۰۷۰۰ دلار است.

حمام خون اخیر در بازار دارایی های دیجیتال، و به طور خاص بیت کوین، که بیش از ۱۰۰۰۰ دلار در یک هفته کاهش یافت، به موقعیت BTC MicroStrategy آسیب رسانده است. در لحظه نوشتن این خطوط، دارایی در حدود ۲۸۵۰۰ دلار است، به این معنی که شرکت در حدود ۳۲۰ میلیون دلار ضرر غیر واقعی دارد.

به نظر می رسد سایلر به خاطر افت بازار دچار وحشت نیست. این آمریکایی که بارها اطمینان داده است که MicroStrategy موقعیت‌های BTC خود را نمی‌فروشد، پیش‌بینی کرد که بیت‌کوین دوباره روی پای خود باز می‌گردد و به کسانی که آن را در زمان‌های پرتلاطم نگه داشته‌اند سود می‌رساند.

قیمت بیت‌کوین توسط کسانی تعیین می‌شود که پول بیشتری و دانش کمتری نسبت به شما دارند. با گذشت زمان، آنها دانش را به دست خواهند آورد و شما پول را دریافت خواهید کرد.

— Michael Saylor⚡️ (@saylor) 11 مه ۲۰۲۲

 

وام از Silvergate

در اوایل سال جاری، MacroStrategy (شرکت تابعه MicroStrategy) 205 میلیون دلار وام گرفت که توسط هلدینگ های BTC وثیقه شده بود. تامین مالی توسط شرکت فین‌تک آمریکایی – بانک Silvergate ارائه شد.

MicroStrategy قول داد از این پول برای خرید بخش‌های بیشتری از دارایی دیجیتال پیشرو استفاده کند. آلن لین – مدیر عامل Silvergate – در مورد این استراتژی اظهار نظر کرد:

رویکرد نوآورانه آن‌ها در مدیریت خزانه‌داری نمونه‌ای استثنایی از این است که چگونه موسسات می‌توانند از بیت کوین خود برای حمایت و رشد کسب‌وکار خود استفاده کنند.»

با این حال، با سقوط قیمت بیت کوین، نگرانی هایی به وجود آمد که این شرکت در معرض خطر انحلال وام چند میلیون دلاری خود قرار دارد. Saylor توضیح داد که اگر قیمت BTC به زیر ۲۱۰۶۲ دلار کاهش یابد، چنین سناریویی رخ خواهد داد. با این وجود، این شرکت می تواند از بیت کوین های دیگر خود به عنوان وثیقه برای تمدید تماس مارجین استفاده کند.

Saylor در مورد کل مجموعه BTC شرکت گفت:

اگر قیمت بیت کوین به کمتر از ۳۵۶۲ دلار کاهش یابد، شرکت می تواند وثیقه دیگری ارسال کند.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا