بیت کوین ممپول با ۱۳۴,۰۰۰ تراکنش تایید نشده

در میان هیاهویی که پیرامون آخرین افزایش قیمت بیت کوین وجود دارد، تعداد قابل توجهی از تراکنش‌ها در حال حاضر این ممپول را مسدود کرده‌اند. تا زمان نگارش، ۱۳۴,۹۸۶ تراکنش تایید نشده در انتظار تایید هستند و زمان بلاک بالاتر از حد معمول ده دقیقه باقی مانده است.

 

تراکنش‌های بیت‌کوین که به دلیل رسیدن ممپول به سطوح بالاتری می‌رسند

امروز، کاهش هش‌ریت جهانی بیت کوین را در ۲۴ ساعت نشان دادیم که در حال حاضر درست بالای محدوده ۳۰۰ اگزاهش در ثانیه (EH/s) قرار دارد. در همین حال، فواصل بلاک‌ها کندتر شده و از میانگین ده دقیقه فراتر رفته است و آخرین بلاک در مجموع ده دقیقه و ۵۰ ثانیه طول می‌کشد تا اعتبارسنجی شود.

 

در حال حاضر، ممپول مملو از تراکنش‌ها است و منتظر نوبت تایید شدن است. در اصل، ممپول شبکه بیت کوین به عنوان مخزن تراکنش‌های تایید نشده‌ای عمل می‌کند که باید در بلاک بعدی بلاکچین گنجانده شوند. هر تراکنش در mempool دارای شناسه تراکنش منحصربفرد، کارمزد و سایر اطلاعات مربوط است. از آنجایی که ماینرها تراکنش‌هایی را که کارمزد بالاتری ارائه می‌دهند، در اولویت قرار می‌دهند، کاربران تمایل دارند با ارائه کارمزدهای افزایش یافته برای تسریع در تایید تراکنش‌های خود به رقابت بپردازند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا