ETH ،BTC و طلا از اکثر دارایی‌ها بهتر عمل می‌کنند

طی دو روز گذشته، مایک مک‌گلون، تحلیلگر کالایی بلومبرگ، گزارش‌های چشم‌انداز کالا و ارزهای دیجیتال شرکت را منتشر کرد و آخرین جزئیات تجزیه و تحلیل مک‌گلون مبنی بر اینکه قیمت طلا می‌تواند پس از ایجاد پایه‌ای مشابه در سال ۱۹۹۹، روند صعودی خود را از سر بگیرد، منتشر کرد. علاوه بر این، تا آنجایی که به بیت کوین و اتریوم مربوط می‌شود، تحلیلگر استدلال می‌کند که دو دارایی رمزنگاری پیشرو در زمانی که شرایط اقتصادی تغییر کند از اکثر دارایی‌های اصلی بهتر عمل خواهند کرد.

 

مایک مک‌گلون: ما ریسک‌هایی را می‌بینیم که به سمت یک دوره طولانی‌مدت کاهش قیمت می‌رود، که می‌تواند به نفع طلا باشد

مایک مک‌گلون، استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ اینتلیجنس (BI)، معتقد است که طلا، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در حال حاضر در حال تشکیل پایین‌ترین قیمت‌ها هستند و زمانی که اقتصاد به وضعیت بهتری برگردد، هر سه به احتمال زیاد افزایش خواهند یافت. در حالی که طلا از بالاترین قیمت این فلز گرانبها (۲۰۷۰ دلار) کاهش یافته است، در حال حاضر، کمی کمتر از محدوده ۱۷۰۰ دلار آمریکا در هر اونس نگه داشته شده است. مک‌گلون می‌گوید که طلا در حال حاضر در حال شکل‌گیری پایه‌ای مشابه عملکرد بازاری است که در سال ۱۹۹۹ مشاهده کرد.

 

در آن زمان، قیمت طلا ۲۵۰ دلار آمریکا در هر اونس بود و دیگر هرگز به زیر ۲۵۰ دلار در هر اونس نرسید. استراتژیست ارشد BI فکر می‌کند که این روند ممکن است دوباره اتفاق بیفتد. گزارش مک‌گلون توضیح می‌دهد:

اختلاف طلای دلاری در برابر یورو به سطوحی نزدیک می‌شود که پایه‌ای پایدار برای قیمت فلزات در سال ۱۹۹۹ ایجاد کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا