انتقاد رگولاتورهای بریتانیا از Revolut

بانک دیجیتال بریتانیا، Revolut، به دلیل ناهماهنگی در روند حسابرسی خود تحت نظارت قانونگذار قرار گرفته است. به نقل از منابع آگاه، FT گزارش داد که شورای گزارشگری مالی (FRC) از حسابرسی شرکت حسابداری BDO از یک ارائه دهنده خدمات مالی ناشناس به دلیل اطلاعات ناکافی انتقاد کرد. FRC همچنین نشان داد که خطر یک تحریف با اهمیت کشف نشده به طور غیرقابل قبولی بالا است.

 

تنش بین Revolut و رگولاتورها زیاد شد

Revolut هنوز مجوز دائمی برای ارائه خدمات دارایی دیجیتال در بریتانیا دریافت نکرده است. منبع FT خاطرنشان کرد که شرکت فین‌تک بریتانیایی باید کنترل‌های داخلی خود را بهبود بخشد زیرا نیاز به داشتن یک دفتر کل لازم است.

 

بر اساس این گزارش، رویکرد سختگیرانه اتخاذ شده توسط BDO ممکن است منجر به تأخیرهای اضافی در بایگانی حساب‌های شرکت‌های تابعه Revolut شود. شرکت مادر گروه Revolut Group Holdings Ltd و همچنین Revolut Ltd ملزم به ثبت حساب‌های ۲۰۲۱ خود تا پایان سپتامبر هستند. پرونده‌های Revolut Travel Ltd و Revolut FIC Ltd نیز تقریباً در همان زمان انتظار می‌رود که ارائه شوند.

 

با این حال، این شرکت در تشکیل حساب‌های Revolut NewCo UK که در تاریخ ۱۰ ژوئن موعد مقرر بود، عقب مانده است. فرد مطلع همچنین گفت که این تاخیرها می‌تواند منجر به پیگرد قانونی نیکولای استورونسکی موسس و مدیر عامل Revolut شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا