نظر بنیانگذار برنامه Brighty درباره ETFهای بیت کوین

به گفته نیکولای دنیسنکو، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد فناوری برنامه مالی و درآمدزایی Brighty App، نسخه دیجیتال پوند استرلینگ می‌تواند پلی باشد که تبدیل آسان بین انواع مختلف استیبل کوین‌ها و ارزهای دیجیتال را امکان‌پذیر می‌کند. علاوه بر این، پوند دیجیتال همچنین به عنوان بریت کوین شناخته می‌شود، به طور بالقوه می‌تواند پرداخت‌ها را سریع‌تر، ایمن‌تر و ارزان‌تر کند.

 

مزایای پوند دیجیتال در مقابل آسیب‌پذیری‌های آن

نیکولای دنیسنکو، یکی از فارغ التحصیلان Revolut، با این وجود هشدار داد که بریت کوین درست مانند هر ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) دیگر ممکن است در معرض حملات سایبری باشد. او همچنین نگرانی‌های عمومی را در مورد هزینه شایعه شده پروژه پوند دیجیتال ۱.۳۱ میلیارد دلار در مقابل مزایایی که انتظار می‌رود CBDC به همراه داشته باشد، برجسته کرد.

 

در همین حال، وقتی از دنیسنکو در مورد احتمال تایید صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) سؤال شد، دنیسنکو مشخصات و نفوذ مدیر عامل بلک راک، لری فینک، را به عنوان یکی از دلایلی که باعث شده است بسیاری از بازیگران بورس اوراق بهادار بیت کوین را مورد تایید قرار دهند، بیان کرد. وی به این اشاره کرد که فضای کریپتو خوشبین است. CTO همچنین استدلال کرد که وقتی بلک راک و سایر ETF‌های بیت کوین مدیران دارایی تأیید شوند، این می‌تواند منجر به تاثیر ماندگاری بر شهرت کلی ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دیجیتالی خاص شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا