صحبت رهبران BRICS در اجلاس اوت درباره گسترش

رهبران کشورهای بریکس در دیدار در آفریقای جنوبی درباره گسترش این سازمان گفتگو خواهند کرد. این اجلاس در ماه اوت برگزار می‌شود، زمانی که بیش از ۱۲ کشور امیدوارند مسیری برای عضویت در اختیار آنها قرار گیرد.

 

رامافوزا رئیس SA می‌گوید که نزدیک به ۲۰ کشور آرزوی عضویت بریکس را دارند

سیریل رامافوزا، رئیس جمهور آفریقای جنوبی تایید کرد، رهبران پنج عضو بریکس (برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی) در نشست سران خود که برای ماه اوت برنامه ریزی شده است، درباره گسترش این گروه صحبت خواهند کرد.

 

رامافوزا به رادیو SABC گفت:

اکنون که صحبت می‌کنیم، نزدیک به ۲۰ کشور دیگر می‌خواهند به بریکس بپیوندند و از ما می‌خواهند که آنها را در خانواده بریکس بپذیریم. بنابراین، در این اجلاس، ما همچنین در مورد چشم‌انداز اینکه آیا برجام فراتر از پنج کشور رشد می‌کند یا نه، بحث خواهیم کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا