ارز با پشتوانه طلای بریکس به نفع ایران خواهد بود

یک مقام ایرانی اعلام کرده است که ایران از ارز مشترک بریکس با پشتوانه طلا سود می‌برد. این مقام همچنین تاکید کرد که ارز بریکس سلطه دلار آمریکا را از بین می‌برد و منجر به افزایش ثروت ایرانیان دارای طلا می‌شود. این مقام تاکید کرد تغییر عظیمی در اقتصاد بین‌المللی در حال وقوع است.

 

مقامات می‌گویند ایران از ارز بریکس با پشتوانه طلا سود خواهد برد

به گزارش پرس تی وی، رسول موسوی، دستیار وزیر امور خارجه و مدیرکل حوزه جنوب آسیای وزارت امور خارجه ایران روز یکشنبه گفت که ارز مشترک بریکس با پشتوانه طلا به نفع ایران و تضعیف دلار آمریکا خواهد بود. بریکس شامل برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی است.

 

اظهارات این مقام ایرانی به دنبال گزارش هفته گذشته خبرگزاری روسی RT بود که مدعی شد روسیه ایجاد ارز مشترک با پشتوانه طلا در چارچوب برجام را تایید کرده است. به گزارش RT، انتظار می‌رود این اعلامیه به طور رسمی در جریان اجلاس آتی سران بلوک اقتصادی که قرار است در ماه اوت برگزار شود، اعلام شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا