ارزهای بریکس جایگزینی ندارند

به گفته دیمیتری مدودف، رئیس جمهور سابق روسیه، ارزهای فیات کشورهای عضو بریکس در آینده جایگزینی نخواهند داشت. این سیاستمدار روسی گفت که کشورهای عضو اتحادیه باید به اشکال دیجیتالی خود و یک ارز دیجیتال صادر شده توسط این گروه در کل فکر کنند.

 

دیمیتری مدودف پیش‌بینی کرد که روبل، یوان و سایر ارزهای بریکس پس از سقوط یورو تصاحب خواهند شد

دیمیتری مدودف، رئیس دولت سابق روسیه، فروپاشی واحد پول مشترک اروپا و بازگشت به سیاست‌های ملی در قاره کهن را رد نمی‌کند.

 

به نقل از خبرگزاری ریانووستی، وی گفت:

کاملاً مسلم است که شوک‌های مالی در اروپا شما را منتظر نخواهد گذاشت.

 

مدودف خاطرنشان کرد:

یورو که در برابر تأثیرات خارجی چندان مقاوم نبود، نقش خود را به عنوان یک وسیله پرداخت جهانی از دست داده است. بنابراین، این احتمال وجود دارد که اروپا به سیستم تکه تکه مالی با ارزهای ملی بازگردد. خوب، پس خداحافظ یورو، سلام مارک، لیر و فرانک.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا