بانک بریکس در مذاکرات عضویت با عربستان سعودی است

بر اساس یک گزارش مطبوعاتی، بانک توسعه که توسط بلوک بریکس ایجاد شده است در حال مذاکره با عربستان سعودی برای پذیرش این کشور به عنوان عضو است. این مذاکرات در حالی انجام می‌شود که این بانک که به عنوان جایگزینی برای موسسات مشابه به رهبری غرب ایجاد شده است، به دنبال گسترش گزینه‌های تامین مالی خود در بحبوحه تحریم‌ها علیه یکی از سهامداران موسس خود، روسیه است.

 

بانک بریکس در گفتگوی واجد شرایط با پادشاهی سعودی شرکت کرد

به گزارش فایننشال تایمز، بانک توسعه جدید (NDB) مستقر در شانگهای که توسط کشورهای بریکس (برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی) تأسیس شده است در حال مذاکره با عربستان سعودی برای پذیرش این کشور به عنوان عضو است.

 

این روزنامه بریتانیایی خاطرنشان کرد که این مذاکرات در حالی انجام می‌شود که بانک توسعه ملی خود را برای ارزیابی گزینه‌های خود برای جذب بودجه در طول نشست سالانه خود که از روز سه‌شنبه آغاز می‌شود، تحت تأثیر مجازات‌های اعمال شده علیه روسیه پس از تهاجم این کشور به اوکراین، آماده می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا