بانک BRICS به عنوان یک موسسه مالی جایگزین

رئیس دولت برزیل به دیپلمات‌های آفریقایی گفت دولت برزیل بانک توسعه تاسیس شده توسط بلوک BRICS را به عنوان جایگزینی برای موسسات مالی سنتی می‌بیند. رئیس جمهور لولا داسیلوا همچنین قول داد که بانک همکاری با همتای آفریقایی خود را بهبود بخشد.

 

برزیل می‌خواهد بانک توسعه جدید تحت برجام به عنوان ابزار مالی تقویت شود

به نقل از لوئیز ایناسیو لولا داسیلوا، رئیس جمهور برزیل، مقامات در برزیل بانک توسعه جدید (NDB) را که توسط کشورهای بریکس (برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی) ایجاد شده است، به عنوان جایگزینی امیدوارکننده برای موسسات مالی سنتی می‌دانند.

 

لولا این بیانیه را در دیدار با سفرای کشورهای آفریقایی بیان کرد. وی تاکید کرد:

ما می‌خواهیم بانک بریکس به عنوان یک ابزار جایگزین برای تامین مالی تقویت شود و همکاری خود را با بانک توسعه آفریقا تقویت خواهیم کرد.

 

او روز پنجشنبه توضیح داد:

مؤسسات مالی و بانکی بین‌المللی کنونی نیازهای کشورهای در حال توسعه را نادیده می‌گیرند و برای آنها مناسب نیستند، زیرا بسیاری از این کشورها به دلیل بدهی‌های عظیم خفه شده‌اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا