اخبار بلاکچیناخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار صرافی‌ ها

برایان رابرتز شرکت OpenSea را ترک کرد!

مدیر سابق Lyft کمتر از یک سال در بازار NFT ماند. برایان رابرتز که پس از کار در لیفت، والمارت و مایکروسافت به OpenSea پیوست، گفت که تنها ده ماه پس از پیوستن به آن، شرکت را ترک می‌کند. این آخرین نمونه از کناره‌گیری مدیران ارزهای دیجیتال در بحبوحه بازار نزولی است.

 

مدیر مالی OpenSea شرکت را ترک کرد!

 

از آنجایی که بازار صعودی سال گذشته بیداد می‌کرد و NFTها صحنه اصلی را به خود اختصاص داده بودند، OpenSea تبدیل به مکانی مناسب برای همه کسانی شد که می‌خواستند با این نوع دارایی‌های دیجیتال درگیر شوند. در نتیجه، شرکت به شدت شروع به گسترش کرد و برایان رابرتز در اوایل دسامبر سمت مدیر ارشد مالی را گرفت.

 

جزر و مد‌ها در بازار به نفع NFTها و به ویژه opensea بود و بازار شاهد رکورد زدن در ماه‌های متوالی بود. با این حال، چشم‌انداز صنعت ارزهای دیجیتال می‌تواند به همان سرعت تغییر کند و NFTها به همراه قیمت دارایی‌ها در ماه‌های بعد سقوط کردند. در آن زمان حجم معاملات NFT نیز کاهش یافت. OpenSea از ژانویه تا اوت ۹۰ درصد کاهش حجم داشته است.

 

بیشتر بدانید: opensea چیست؟

 

در ۷ اکتبر رابرتز در لینکدین خروج از بازار NFT را اعلام کرد. مانند دیگر نمونه‌های مشابه اخیر، او از این فرصت تشکر کرد، بهترین‌ها را برای شرکت آرزو کرد و گفت که واقعاً لذت بخش است که تیمی را به معنای واقعی کلمه از پایه بسازیم و تغییردهندگان بازی را انتخاب کنیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا