SEC علیه یک آلت کوین دیگر

SEC علیه یک آلت کوین دیگر. طبق اخبار فوری، SEC از یک شرکت آلت‌کوین به دلیل عرضه اولیه کوین در سال ۲۰۱۷ شکایت کرد.

 

SEC علیه یک آلت کوین دیگر

SEC شرکت امنیتی بلاکچین Quantstamp را به انجام یک عرضه اولیه غیرقانونی کوین در سال ۲۰۱۷ متهم کرد. این شرکت موافقت کرد که هزینه‌ها را تسویه کند و وجوه را به سرمایه گذاران برگرداند. Quantstamp، یک شرکت مستقر در کالیفرنیا که خدمات حسابرسی قراردادهای هوشمند خودکار را ارائه می‌دهد، توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به فروش اوراق بهادار ثبت نشده، توکن‌های QSP متهم شده است.

SEC در بیانیه‌ای اعلام کرد که شکایت کیفری علیه Quantstamp به دلیل جمع آوری بیش از ۲۸ میلیون دلار از نزدیک به ۵۰۰۰ سرمایه گذار در ICO خود، که بین اکتبر و نوامبر ۲۰۱۷ انجام شد، تنظیم کرده است. با این وجود، SEC گفت که Quantstamp ICO خود را مطابق با قوانین اوراق بهادار فدرال ثبت نکرده است و توکن‌های QSP تحت آزمون Howey به عنوان اوراق بهادار واجد شرایط هستند.

کوانتستمپ موافقت کرد که این اتهامات را بدون پذیرش یا رد یافته‌های SEC حل و فصل کند. این شرکت ۱,۹۷۹,۲۰۱ دلار غرامت، ۴۹۴,۳۱۴ دلار سود پیش ارزیابی و یک میلیون دلار جریمه مدنی پرداخت خواهد کرد. همچنین توکن‌های باقی‌مانده QSP را به سرمایه‌گذاران ادعایی برمی‌گرداند و QSP را به‌عنوان یک اوراق بهادار تحت قانون بورس اوراق بهادار سال ۱۹۳۴ ثبت می‌کند.

منبع: bitcoinsistemi

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا