تصمیم FED درباره نرخ بهره‌‌ + واکنش بیت کوین

فدرال رزرو تصمیم خود را در مورد نرخ بهره طبق پیش بینی‌ها منتشر کرد. فدرال رزرو آمریکا سرانجام تصمیم خود در مورد نرخ بهره را با سرمایه گذاران در میان گذاشت.

 

تصمیم فدرال رزرو در مورد نرخ بهره

فدرال رزرو ایالات متحده سرانجام تصمیم خود را در مورد نرخ بهره به اشتراک گذاشت که همچنین به دنبال کنندگان بازار بیت کوین و ارزهای دیجیتال مرتبط است. فدرال رزرو نرخ بهره را ۲۵ واحد افزایش داد. تقریباً کل بازار انتظار افزایش ۲۵ واحدی نرخ بهره را داشت. پس از یک سری افزایش سریع نرخ بهره در سال گذشته، که در آن فدرال رزرو با گام‌های غیرعادی بزرگ و سه چهارم نقطه‌ای در یک مقطع حرکت کرد، سیاست‌گذاران گفتند که اکنون بر اساس داده‌های دریافتی تصمیم‌گیری جلسه به جلسه را اتخاذ می‌کنند.

فدرال رزرو پیش بینی‌های اقتصادی و نرخ بهره سه ماهه خود را در نشست این هفته خود به روز نمی‌کند، اما سیاست گذاران فرصتی خواهند داشت تا در مورد داده‌های نظرسنجی بانکی سه ماهه بحث کنند که پس از سقوط بانک‌های منطقه‌ای در اوایل سال جاری اهمیت آن افزایش یافته است. پیش‌بینی‌های سیاست‌گذاران در ماه ژوئن نشان داد که فدرال رزرو به پایان چرخه افزایش نرخ خود نزدیک می‌شود. داده‌های جدید در مورد شاخص قیمت هزینه‌های مصرف شخصی، معیار ترجیحی FED برای تورم، نیز روز جمعه منتشر خواهد شد.

منبع: bitcoinsistemi

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا