رونق اقتصاد توکن BRC20 در میان رکود بازار کریپتو

علی‌رغم اینکه اقتصاد کریپتو سیر نزولی را تجربه می‌کند، اقتصاد توکن BRC20 این روند را دور زده است و از ۲۷۹ میلیون دلار به بیش از ۴۲۷ میلیون دلار در عرض پنج روز رسیده است.

 

توکن‌های BRC20 در برابر رکود بازار غیرقابل نفوذ هستند

اقتصاد توکن BRC20 که بر فراز بلاکچین بیت کوین ساخته شده است، در پنج روز گذشته رشد قابل توجهی داشته است. از روز پنجشنبه، ۱۱ می، ارزش کل بازار آن به ۴۲۷ میلیون دلار رسیده است که نشان دهنده افزایش ۵۳ درصدی از ۷ می است. علاوه بر این، طبق brc-20.io، در حال حاضر ۱۴,۴۵۰ توکن BRC20 در گردش وجود دارد، از ۱۳,۵۳۰ چهار روز قبل، طبق آمار brc-20.io.

 

داده‌های Dune Analytics گردآوری‌شده توسط کاربر cryptokoryo نشان می‌دهد که تعداد تراکنش‌های BRC20 در ۱۲ می در ساعت ۱۰:۱۵ صبح در مجموع به ۴,۸۰۹,۵۳۲ رسید. بدون شک، استخراج‌کنندگان بیت کوین از هزینه‌های اضافی کمک‌شده به یارانه بلاک شبکه با توجه به Ordinalها و ورود توکن‌های BRC20 لذت برده‌اند. تجزیه و تحلیل‌های BRC20 کریپتوکوریو نشان می‌دهد که ماینرها از زمان آغاز به کار، ۹۸۷.۳۴ بیت کوین از فعالیت‌های BRC20 جمع‌آوری کرده‌اند.

 

اگرچه توکن‌های BRC20 در برابر افت اقتصاد کریپتو مقاومت کرده‌اند، اقتصاد BRC20 از محدوده ۵۲۵ میلیون دلاری به ارزش فعلی ۴۲۷ میلیون دلاری خود سقوط کرد، یک زیان ۱۸ درصدی در روز گذشته. در حال حاضر، بازار BRC20 دارای حدود ۲۰۶,۴۷۷,۶۱۰ دلار در حجم ۲۴ ساعته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا