اقتصاد توکن BRC20 بیت کوین به ۲۷۹ میلیون دلار رسید

چهار روز پیش، ارزش بازار تمام توکن‌های BRC20 که در بالای شبکه بیت‌کوین ساخته شده‌اند، ۹۵ میلیون دلار بود. با این حال، طی چهار روز گذشته، ارزش‌گذاری بازار BRC20 رشد فوق العاده‌ای داشته است و ۱۹۲ درصد افزایش یافته و به ۲۷۹ میلیون دلار رسیده است.

 

بیش از ۱۳,۰۰۰ توکن BRC20 ساخته شده بر روی بیت کوین اکنون ۲۷۹ میلیون دلار ارزش دارد

استاندارد توکن BRC20 که بر روی شبکه بیت کوین ساخته شده است، در حال افزایش است و اقتصاد توکن BRC20 در حال شکوفایی است. از یکشنبه، ۷ می ۲۰۲۳، ارزش توکن اقتصاد BRC20 برابر با ۲۷۹.۰۷ میلیون دلار است که تقریباً ۱۳,۵۳۰ توکن در گردش است. این افزایش قابل توجهی را نسبت به چهار روز پیش نشان می‌دهد که ارزش بازار توکن BRC20 میزان ۹۵ میلیون دلار بود و حدود ۱۰,۴۸۷ توکن BRC20 وجود داشت.

 

ده توکن برتر BRC20 امروزه عبارتند از ordi ،pepe ،piza ،meme ،moon ،punk ،domo ،oshi ،xing و shib. در حال حاضر Ordi باارزش‌ترین سکه BRC20 است که با یک توکن ordi به قیمت ۹.۴۶ دلار مبادله می‌شود. با ارزش بازار ۲۰۰ میلیون دلار، ordi بر کل ارزش بازار توکن BRC20 بیش از ۷۱٪ تسلط دارد.

 

پپ، یکی دیگر از سکه‌های BRC20 که نباید با سکه میم ERC20 با همین نام اشتباه گرفته شود، ارزش بازاری در حدود ۱۷.۶ میلیون دلار دارد. پنج ارزش‌گذاری برتر بازار توکن BRC20 که شامل ordi ،pepe ،piza ،meme و moon می‌شود، ۸۶.۵۵ درصد از کل ۲۷۹.۰۷ میلیون دلار را تشکیل می‌دهند. اوردی نه تنها برترین سکه BRC20 از نظر ارزش بازار است، بلکه ۳.۱ میلیون دلار در حجم معاملات ۲۴ ساعته نیز تولید کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا