اخبار صرافی‌ ها

صدور پلتفرم معاملاتی کریپتو توسط XP کارگزار و پیشرو مالی کشور برزیل

موسسه مالی برزیلی XP با نزدک برای ایجاد یک تبادل دارایی دیجیتال به نام XTAGE همکاری کرد.

طبق گزارش‌ها، شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری برزیل – XP Inc. – با نزدک برای راه‌اندازی یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال به نیروها پیوست. XTAGE نامیده می‌شود و باید تا پایان ژوئن منتشر شود. در ابتدا، سرمایه گذاران را قادر به خرید و فروش بیت کوین و اتر می کند.

 

XP در مورد پنج، ده سال آینده فکر می کند

آخرین سازمانی که به روی صنعت کریپتو باز شده است، بزرگترین کارگزار در کشور است – XP Inc. بر اساس گزارش ها ، این شرکت با نزدک برای راه اندازی یک پلت فرم معاملاتی دارایی دیجیتال به نام XTAGE شریک شد. این به طور کامل در اکوسیستم XP یکپارچه خواهد شد و باید تا پایان ماه آینده عملیاتی شود.

در ابتدا، این پلتفرم به کاربران این امکان را می‌دهد که دو ارز دیجیتال پیشرو را بر اساس ارزش بازار – بیت کوین و اتر – معامله کنند. مدیر مالی برونو کنستانتینو تصریح کرد که مشتریان XP مستقیماً از برنامه شرکت دسترسی خواهند داشت. بعداً به سرمایه گذاران خارجی نیز تعمیم داده خواهد شد.

با صحبت در مورد کاهش های اخیر، مدیر اجرایی استدلال کرد که “مکانی که بازار [از لحاظ قیمت گذاری] است به راه اندازی بورس بی ربط است.”

به نوبه خود، Roland Chai – معاون اجرایی Nasdaq – اظهار داشت که همکاری با XP می تواند دسترسی بیشتری به خدمات رمزنگاری ایجاد کند و فرصت های جدیدی را برای سرمایه گذاران برزیلی ایجاد کند:

فناوری زیرساخت قوی و منعطف Nasdaq که برای پاسخگویی به تقاضاهای بازار و همچنین چارچوب‌های نظارتی فعلی و آتی طراحی شده است، به XP اجازه می‌دهد تا پلتفرم خود را به‌طور قابل اعتماد مقیاس‌بندی کند.

نوبانک به کریپتو نیز «بله» گفت

در اوایل این هفته، بزرگترین بانک دیجیتال برزیل – Nubank – با Paxos Trust برای راه اندازی خدمات رمزنگاری همکاری کرد. مدیر عامل شرکت دیوید ولز این صنعت را به عنوان یک “روند رو به رشد در آمریکای لاتین” توصیف کرد و معتقد بود که این صنعت “تأثیر تحول آفرین بر منطقه” خواهد داشت.

این بانک که دفتر مرکزی آن در سائوپائولو قرار دارد، یکی از موسسات پیشرو فین تک در آمریکای جنوبی است. این دفاتر مهندسی در بوینس آیرس، مکزیکو سیتی و حتی پایتخت آلمان – برلین – دارد. نوبانک به بیش از ۵۰ میلیون مشتری خدمات ارائه می دهد، در حالی که ارزش آن بیش از ۵۵ میلیارد دلار است.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا