اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

راه اندازی پلتفرم کریپتوی شرکت کارگزاری پیشرو برزیل

وضعیت صرافی ارزهای دیجیتال XTAGE قرار است تا اواسط ماه آینده روشن شود. XP Inc یکی از بزرگترین شرکت های کارگزاری برزیل، انتظار دارد تا پلتفرم ارزهای دیجیتال خود را تا اواسط اوت ۲۰۲۲ منتشر کند. در ابتدا، این نهاد اجازه تجارت با بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را می دهد، در حالی که می‌تواند بعداً دارایی های دیجیتال بیشتری اضافه کند.

 

کاهش قیمت کریپتو برای XP نگران کننده نیست

در ماه می امسال، شرکت مدیریت سرمایه گذاری برزیل، XP Inc، با نزدک برای ایجاد یک بورس دارایی دیجیتال به نام XTAGE شریک شد. قرار بود این پلتفرم به طور کامل در اکوسیستم شرکت ادغام شود و تا پایان ژوئن فعال شود.

 

با این حال، لوکاس رابچینی، مدیر محصولات مالی XP، در مصاحبه اخیر با رویترز گفت که راه‌اندازی این پلتفرم تا اواسط اوت به تعویق خواهد افتاد. همانطور که در ابتدا برنامه ریزی شده بود، این صرافی از دو ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار پشتیبانی می کند، بیت کوین و اتر، در حالی که در ماه های بعد، ده دارایی دیگر باید از این روند پیروی کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا