اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

سازمان مالیاتی برزیل و ارزهای دیجیتال

سازمان مالیاتی برزیل (RFB) اعداد مربوط به ماه ژوئیه را در رابطه با صورت‌حساب‌های ارزهای دیجیتال اعلام کرده است. یک میلیون برزیلی در این ماه ارزهای رمزنگاری شده خود را اعلام کرده اند که این یک رکورد در اظهارات سازمان است. همچنین، تعداد زنانی که دارای رمزنگاری هستند در این دوره افزایش یافته است.

 

سازمان مالیاتی گزارش می‌دهد که بیش از یک میلیون برزیلی در کریپتو سرمایه‌گذاری می‌کنند

 

سازمان مالیاتی برزیل (RBF) گزارش داده است که بیش از یک میلیون شهروند صورت‌حساب‌های ارزهای دیجیتال خود را در ماه ژوئیه ارائه کردند. به طور خاص، ۱,۳۳۶,۷۱۵ شهروند اطلاعات رمزنگاری خود را ارائه کردند که بیشترین تعداد افراد از زمانی است که گزارش‌دهی به یک الزام در سال ۲۰۱۹ تبدیل شد.

 

قانون برزیل حکم می کند که همه دارندگان ارزهای دیجیتال باید اطلاعات خود را به موسسه گزارش‌دهند، حتی اگر معاملات با استفاده از صرافی‌های متمرکز انجام نشوند. این به سازمان اطلاعات مورد نیاز برای انتشار منظم چنین اظهاراتی را می‌دهد.

 

در مقایسه، در ماه می ۲۰۲۲، تنها ۳۶۵,۰۰۰ شهروند دارایی‌ها و تراکنش‌های ارزهای دیجیتال خود را به RFB گزارش کردند. این رقم در ماه ژوئن به ۸۰۰,۰۰۰ نفر رسید و سپس در ماه ژوئیه نیز بیش از ۵۰ درصد افزایش یافت. اعداد اوت نیز هنوز جمع‌آوری نشده است.

 

 

آمارها همچنین نشان می‌دهد که زنان کشور در استفاده از ارزهای دیجیتال فعال‌تر می‌شوند. بر اساس داده‌های ارائه شده، تعداد تراکنش‌های ارز دیجیتال انجام شده توسط زنان ۴ درصد افزایش یافته است که این گروه مسئول تقریباً ۲۰ درصد از تراکنش‌های انجام شده در ماه ژوئیه است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا