حکم قانونی ارزهای دیجیتال برزیل

برزیل حکم قانونی ارزهای دیجیتال را صادر کرد.

 

ارزهای دیجیتال در برزیل

دولت برزیل فرمان جدیدی برای ارزهای دیجیتال صادر کرده است که قوانینی را که از قانون ارزهای دیجیتال قبلی حذف شده است، تعریف می‌کند. این سند که توسط رئیس جمهور برزیل لوئیز ایناسیو لولا داسیلوا، وزیر اقتصاد فرناندو حداد و رئیس بانک مرکزی روبرتو کامپوس نتو امضا شده است، بانک مرکزی برزیل را به عنوان تنظیم‌کننده صنعت ارزهای دیجیتال در بازار تعیین می‌کند.

 

بانک مرکزی به صرافی‌ها اجازه فعالیت در کشور را می‌دهد و همچنین قدرت نظارتی بر سایر عملیات‌های بازار کریپتو خواهد داشت. تنظیم‌کننده اوراق بهادار (CVM) فقط بر دارایی‌های دیجیتال طبقه‌بندی شده به عنوان اوراق بهادار اختیار دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا