CBDC برزیل در سال ۲۰۲۴ راه‌اندازی می‌شود

مقامات بانک مرکزی برزیل تخمین می‌زنند که ارز دیجیتال بانک مرکزی برزیل (CBDC) تا سال ۲۰۲۴ در دسترس خواهد بود.

 

CBDC برزیل در سال ۲۰۲۴ راه‌اندازی می‌شود

در حالی که ارز دیجیتال برزیل اکنون وارد مرحله آزمایشی جدیدی شده است، کارشناسان در مورد زمان عرضه آن برای مخاطبان عمومی حدس می‌زنند. در Fetraban Tech، یک رویداد فین‌تک، دو کارشناس مختلف پیش‌بینی‌های خود را در مورد جدول زمانی راه‌اندازی ارز دیجیتال بانک مرکزی برزیل (CBDC) ارائه کردند.

 

لاریسا موریرا، هماهنگ کننده CBDC Itau Unibanco، اعلام کرد که مشخصات واقعی دیجیتال را می‌توان در ماه فوریه تعیین کرد، زیرا تیم در حال حاضر در حال مطالعه نحوه پیکربندی معماری آن برای مطابقت با قوانین حریم خصوصی و حفاظت از داده‌های موجود است. با این حال، Fabio Araujo، هماهنگ‌کننده پروژه دیجیتال رئال بانک مرکزی برزیل، خاطرنشان کرد که ممکن است مردم در سال ۲۰۲۴ شروع به استفاده از محصول کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا