اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

رکورد برزیل در تعداد مؤسسات دارای کریپتو

برزیل بیشترین تعداد شرکت‌ها و موسسات خود را که مالکیت ارزهای رمزنگاری شده را در ماه اوت اعلام کرده بودند، ثبت کرد. اعدادی که مستقیماً از اداره مالیات برزیل (RFB) می‌آیند، نشان می‌دهند که موسسات بیشتر و بیشتری مشتاق خرید ارزهای دیجیتال هستند و همچنین نشان می‌دهد که بیشترین حجم با استفاده از استیبل کوین usdt جابجا شده است.

 

موسسات برزیلی کریپتوی بیشتری را نگهداری می‌کنند

موسسات به دلیل مشکلات خاص اقتصادشان جذب ارزهای دیجیتال در کشورهای لاتام می‌شوند. اخیراً، سازمان مالیاتی برزیل (RFB) رکورد افزایش تعداد این مؤسسات را که مالکیت نوعی ارز دیجیتال را اعلام کرده اند، ثبت کرده است. اعدادی که با اظهارات اوت مطابقت دارد، نشان می‌دهد که بیش از ۱۲,۰۰۰ شرکت در برزیل به داشتن رمزارز به عنوان بخشی از خزانه خود اذعان دارند.

 

 

این شاخص از تعداد شرکت‌هایی که در ماه ژوئیه اعلام کردند دارای رمزارز هستند (۱۱,۳۶۰) افزایش یافته است. با این حال، اظهارات افراد در مقایسه با ژوئیه روند کاهشی را ثبت کرد و در ماه اوت نیز اظهارات کمتر را ثبت کرد. با این حال، این شاخص همچنان بالاست و بیش از ۱,۳۰۰,۰۰۰ نفر اعلام کردند که نوعی رمزارز را به عنوان بخشی از دارایی‌های خود دارند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا