برزیل به عنوان رابط BRICS برای کمک به آرژانتین

رئیس جمهور برزیل، لوئیز ایناسیو لولا داسیلوا، اظهار داشت که برزیل به عنوان یک تسهیل‌کننده برای تلاش و ترتیب دادن کمک‌های بلاک بریکس به آرژانتین عمل خواهد کرد. لولا اظهار داشت که بانک توسعه جدید، بانک BRICS، می‌تواند برخی از قوانین خود را برای کمک به آرژانتین تغییر دهد. همچنین، دو کشور در حال مذاکره برای ایجاد یک خط اعتباری برای پرداخت صادرات برزیل هستند.

 

برزیل به عنوان پل بین بریکس و آرژانتین عمل خواهد کرد

رئیس جمهور برزیل، لوئیز ایناسیو لولا داسیلوا، متعهد شد که به عنوان رابط بین آرژانتین و بلوک بریکس که توسط برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی ادغام شده است، خدمت کند تا کمک‌های اقتصادی را برای کمک به این کشور در بحران مالی و اقتصادی تسهیل کند.

 

در یک جلسه ۴ ساعته که در برزیل برگزار شد، لولا قول داد که به همتای آرژانتینی خود آلبرتو فرناندز در جستجوی کمک بین المللی برای این کشور بیمار کمک کند.

 

لولا اظهار داشت:

از نظر سیاسی، من به دوستم آلبرتو فرناندز متعهد شدم که تمام فداکاری‌ها را انجام خواهم داد تا بتوانیم در این دوران سخت به آرژانتین کمک کنیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا