نظر برد گارلینگ هاوس درباره ویلیام هینمن

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، رویکرد اجرایی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را پس از انتشار اسناد Hinman، که حاوی بحث‌های داخلی است که این موسسه قبل از سخنرانی معروف کنونی ۲۰۱۸ ارائه شده توسط مدیر سابق بخش مالی شرکت SEC داشت، مورد انتقاد قرار داد. گارلینگ هاوس اظهار داشت که هینمن زمانی که کارمند دولتی بود، میلیون‌ها دلار از شرکت حقوقی‌اش دریافت می‌کرد که بخشی از اتحادی بود که در سخنرانی‌اش به نفع خود بود.

 

برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل، اقدامات ویلیام هینمن، مسئول سابق SEC را محکوم می‌کند

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل شرکت متمرکز بر ارزهای دیجیتال ریپل، اخیراً ویدیویی را منتشر کرده است که در آن درباره محتوای اسناد Hinman اظهار نظر می‌کند و از آن انتقاد می‌کند، مجموعه‌ای از اسناد که بحث‌های داخلی آژانس را قبل از سخنرانی ویلیام هینمن، مدیر سابق بخش مالی شرکت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، در سال ۲۰۱۸ نشان می‌دهد.

 

به گفته گارلینگ هاوس، اسنادی که در نهایت پس از هفت دستور دادگاه و بیش از صد میلیون دلار صورتحساب‌های حقوقی از مهر و موم خارج شدند، نشان می‌دهد که در بهترین حالت، مقامات ارشد نتوانستند روی قانون به توافق برسند و مستقیماً به بیل هینمن گفتند که او این قانون را اشتباه خواهد گرفت.

 

گارلینگ هاوس معتقد است که در بدترین حالت، این اسناد نشان می‌دهد که هینمن عمداً قانون را نادیده گرفته است و اظهار داشت:

هینمن در حالی که یک کارمند دولتی بود، میلیون‌ها دلار از شرکت حقوقی خود دریافت می‌کرد که بخشی از اتحاد با دیگرانی بود که به این سخنرانی علاقه داشتند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا