نظر برد گارلینگ هاوس درباره طرح دعوی SEC

برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل، از موضع حامی نوآوری ارزهای دیجیتال کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و شکایت‌های اخیر آن علیه صرافی‌های مهمی مانند کوین بیس و بایننس انتقاد کرده است. گارلینگ هاوس اظهار داشت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار دعواهای حقوقی را به دیوار پرتاب می‌کند تا توجه را از ورشکستگی صرافی ورشکسته FTX منحرف کند.

 

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، موضع نوآوری حرفه‌ای SEC را به باد انتقاد می‌گیرد

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل Ripple، شرکتی که پشت دارایی ارزهای دیجیتال xrp و یک سری از پروتکل‌های پرداخت و تسویه حساب است، از اقدامات قانونی اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه Coinbase و Binance US، دو صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال انتقاد کرده است.

 

گارلینگ هاوس اظهار داشت که موضع SEC و رئیس آن اشتباه بوده و می‌تواند نوآوری در صنعت ارزهای دیجیتال در ایالات متحده را خفه کند.

 

Garlinghouse توضیح داد:

اگر قبلاً واضح نبود، اکنون باید می‌شد، موضع خنده‌آمیز طرفدار نوآوری رئیس گنسلر همانطور که امروز گفت، دقیقاً برعکس است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا