ربات‌هایی که بیت کوین ارسال می‌کنند

در ۶ ژوئیه، لایتنینگ لبز ابزارهای توسعه‌دهنده جدیدی را برای تقویت تلاقی هوش مصنوعی (AI) و بیت کوین منتشر کرد. راه‌اندازی لایه دو (L2) مشخصات جدیدی به نام L402 و ابزارهایی را معرفی کرد که سیستم‌های هوش مصنوعی را قادر می‌سازد تا تراکنش‌ها را از طریق شبکه لایتنینگ انجام دهند.

 

ادغام هوش مصنوعی و بیت کوین

هوش مصنوعی (AI) و بیت کوین، هر دو فناوری‌های پیشگامانه در زمینه‌های مربوط خود، پتانسیل تغییر بسیاری از جنبه‌های جهان ما را دارند. یک چشم انداز جذاب، تقاطع آنهاست، جایی که بیت کوین (BTC) می‌تواند به عنوان سیستم پرداخت برای هوش مصنوعی عمل کند و سطوح جدیدی از کارایی، امنیت و استقلال را به عملیات هوش مصنوعی معرفی کند. آرتور هیز، مدیرعامل سابق بیت مکس، چهار روز پیش پیش‌بینی کرد که ارز دیجیتال غالب به غذای هوش مصنوعی تبدیل خواهد شد.

 

مدت کوتاهی پس از انتشار مقاله هیز، لایتنینگ لبز از انتشار ابزارهای توسعه‌دهنده جدیدی خبر داد که با LLM (Large Language Models) مانند Openai’s Chatgpt ادغام می‌شوند. Olaoluwa Osuntokun مهندس لایتنینگ لبز در توییتی جزئیاتی را در مورد این ابزارها به اشتراک گذاشت.

 

Osuntokun افزود:

امروز ما یک مشخصات جدید L402 را منتشر می‌کنیم، در کنار ابزارهای قدرتمند Langchainai که به عوامل هوش مصنوعی امکان می‌دهد APIهای L402 (APIهای پرداخت به ازای HTTP 402 از طریق لایتنینگ) را طی کنند و همچنین بیت کوین را مستقیماً از طریق فراخوانی عملکرد Openai نگه دارند و مدیریت کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا