بازی Bomb Crypto، آموزش بازی بمب کریپتو، آپدیت ۲۰۲۳

بازی Bomb Crypto، یکی از بازی‌های پرطرفدار دنیای ارزهای دیجیتال می‌باشد که بر بستر شبکه BSC (بایننس اسمارت چین) در سپتامبر ۲۰۲۱ عرضه شد. این بازی از زمان عرضه تا به حال توانسته بالای ۶۰۰,۰۰ بازیکن را به سمت خود جذب کند و یک بار عنوان سومین بازی پرطرفدار را در DappRadar.com کسب کرده است، پس تا آخر این مقاله برای آموزش کامل این بازی همراه ما باشید.

برای کسب اطلاعات در رابطه با دیگر بازی‌ها، مقاله بازی های NFT را مطالعه نمایید.

 

آموزش بازی بمب کریپتو

اگر با بازی محبوب و پرطرفدار بمبرمن (BomberMan) آشنا باشید، به‌راحتی می‌توانید با این بازی ارتباط برقرار کنید و آن را یاد بگیرید. بازی Bomb Crypto، به عنوان یک بازی کلاسیک و پیکسلی شناخته می‌شود، که در آن بازیکن‌ها باید یک توکن بمبی به نام BCOIN را توسط قهرمان‌های بمب افکن  خود (BHEROES) را پیدا کنند. قهرمان‌ها درواقع NFTهای منحصر به فردی هستند که بازیکن‌ها می‌توانند آن‌ها را بخرند، بفروشند و یا برای دریافت توکن‌های BCOIN بیش‌تر، ارتقا دهند.

 

سه حالت مختلف بازی بمب کریپتو

 • در جستجوی گنج (Treasure Hunt): این بخش آسان‌ترین حالت بازی است که در آن بازیکنان قهرمانان بمب‌افکن خود را به معادن می‌فرستند تا با کاشتن بمب‌ بلوک‌‌ها را از بین ببرند و به اصطلاح با پاکسازی زمین، BCOIN به دست آورند. مدت زمانی که طول می‌کشد تا زمین‌ها پاکسازی شوند، به سطح قهرمان‌ها بستگی دارد. سرعت قهرمان‌های سطح بالا بیش‌تر است اما به طور کلی این عملیات ممکن است یک ساعت یا حتی بیش‌تر طول بکشد. در طول این بازی، بازیکنان ممکن است ۴ تا ۵، BCOIN در هر راند به دست آورند.
 •  ماجراجویی (Adventure mode): در این حالت بازیکنان یک قهرمان را انتخاب می‌کنند تا در ماجراجویی پیش رو، هیولاها را از بین ببرند، بلوک ها را بشکنند و هر مرحله را برای به دست آوردن توکن BCOIN پشت سر بگذارند. برای شرکت در این حالت از بازی، بازیکنان باید در حالت Treasure Haunt یک کلید پیدا کنند و هر بار که این کلید پیدا شود، بازیکنان می‌توانند یک راند در حالت Advantur mode بازی کنند.
 • مبارزه (Battle mode): در این حالت بازیکنان وارد یک نبرد بمبی می‌شوند تا با یکدیگر مبارزه کنند. برای شرکت در این حالت بازی، بازیکنان باید مقدار معینی توکن پرداخت کنند. در آخر کسی که برنده‌ شود تمام توکن‌ها را به عنوان پاداش دریافت می‌کند. توجه داشته باشید که احتمال برد قهرمان‌های سطح بالا در این حالت بسیار بیش‌تر می‌باشد.

سه حالت مختلف بازی بمب کریپتو

 

بازی بمب کریپتو برای چه پلتفرم هایی طراحی شده است؟

بازی بمب کریپتو در حال حاضر بر روی مرورگر کامپیوتر و سیستم عامل اندروید قابل دسترسی می‌باشد. اما قرار است به زودی از سیستم عامل IOS نیز پشتیبانی کند.

 

سازنده بازی بمب کریپتو

سازنده بازی بمب کریپتو، تیم “Senspark” با مدیریت فردی به نام “Lam Ho” می‌باشد. این تیم در سال ۲۰۱۱ تشکیل شده است و در ابتدا روی ساخت بازی‌های موبایل تمرکز داشتند اما به تازگی وارد حوزه بازی‌های بلاکچین شده‌اند.

سازنده بازی بمب کریپتو

 

آیا بازی بمب کریپتو رایگان است؟

خیر، باید حداقل ۱۰ توکن BCOIN در کیف‌پول خود داشته باشید، زیرا برای شروع این بازی نیاز به خرید حداقل یک قهرمان بمب‌افکن می‌باشد.

 

مراحل شروع بازی Bomb Crypto

برای شروع بازی انجام مراحل زیر ضروری است:

 • در ابتدا شما نیار به ساخت یک کیف پول دارید. بازی بمب کریپتو از کیف پول های Opera Wallet, Coinbase, Trust Wallet و MetaMask پشتیبانی می‌کند.
 • پس از ساخت کیف پول متامسک، حال نیاز به خرید توکن BUSD و انتقال آن به کیف پول خود دارید.
 • سپس BUSD های خریداری شده را در داخل پلتفرم با توکن BCOIN مبادله کنید.
 • حال وارد سایت BombCrypto.io می‌شویم و کیف‌پول متامسک خود را به آن متصل می‌کنیم.
 • در قدم آخر، شما باید حداقل یک قهرمان بمب‌افکن برای شروع بازی خریداری کنید.

 

آموزش خرید BomberMan Heroes

همانطور که در بالا گفتیم شما برای شروع بازی نیاز به خرید یک BHEROES دارید. ابتدا در صفحه اصلی سایت بازی رو گزینه “PLAY NOW” در قسمت بالا سمت چپ (امکان جابه‌جایی این دکمه وجود دارد)، کلیک ‌کنید.

آموزش خرید BomberMan Heroes

سپس صفحه‌ای به شکل زیر باز می‌شود، روی گزینه “CONNECT WALLET” کلیک کنید تا کیف‌پول خود را متصل کنید.

آموزش خرید BomberMan Heroes1

پس از اتصال کیف‌پول خود، با صفحه‌ای به شکل زیر رو به رو می‌شوید که درواقع بخش اصلی بازی می‌باشد. در قسمت بالای صفحه سمت راست مقدار BCOIN خریداری شده‌ خود را در کنار یک صندوق مشاهده می‌کنید. آن صندوق درواقع کیف‌پول شما داخل بازی می‌باشد. تمام پاداش‌هایی که در بازی به دست می‌آورید به این صندوق انتقال پیدا می‌کند.

آموزش خرید BomberMan Heroes3

در صفحه اصلی بازی قسمت‌های دیگری نیز وجود دارد، مانند آیکون “CHEST” یا همان جعبه، با کلیک کردن بر روی جعبه صفحه‌ای نمایان می‌شود که در آن شما می‌توانید قهرمان‌های خود را مشاهده کنید و با کلیک بر روی آیکون هر قهرمان، می‌توانید قدرت‌ها و خصوصیاتشان را ببینید. همچنین می‌توانید با انتخاب گزینه “UPGRADE” آن‌ها را ارتقا دهید.

قسمت دیگری که در صفحه اصلی وجود دارد که “SHOP” یا همان فروشگاه می‌باشد. با کلیک بر روی این قسمت شما می‌توانید جهت خرید قهرمان و خانه‌ها وارد فروشگاه شوید، البته که نمی‌توانید آیتمی را بفروشید بلکه فقط عملیات خرید امکان‌پذیر می‌باشد.

آموزش خرید BomberMan Heroes4

به شکل زیر توجه کنید، قهرمان‌ها در جعبه‌های ۱ عددی، ۵ عددی و ۱۰ عددی قابل دسترس هستند. برای مثال اگر جعبه ۵ عددی را انتخاب کنید، ۵ قهرمان به صورت تصادفی یه شما تعلق می‌گیرد. هزینه جعبه ۱ عددی ۱۰ BCOIN، جعبه ۵ عددی ۵۰ BCOIN و جعبه ۱۰ عددی ۱۰۰ BCOIN می‌باشد.

آموزش خرید BomberMan Heroes5

 

آموزش خرید Bomberman House

قسمت دیگری با نام “Buy House” در کنار آیکون خرید قهرمان‌ها وجود دارد، که در این قسمت می‌توانید خانه‌های قهرمانان را بخرید. با کلیک بر روی گزینه “BUY” وارد صفحه‌ای به شکل زیر می‌شوید:

آموزش خرید Bomberman House

در این قسمت لیستی از انواع خانه‌ها مشاهده می‌شود که قیمت‌های هر خانه جلوی آن نوشته شده است. (در حال حاضر ملکی برای فروش وجود ندارد!)

 

توکن بازی Bomb Crypto

توکن بومی این بازی BCOIN نام دارد که بر اساس پروتکل BEP-20 شبکه هوشمند بایننس ساخته شده است. شما می‌توانید از آن برای خرید قهرمان‌ها و خانه‌های بمب‌افکن، ترید NFT و مبادله‌ در صرافی‌ها استفاده کنید. در زمان نگارش این مقاله ارزش این توکن ۰.۰۰۹ می‌باشد.

توکن بازی Bomb Crypto

 

NFT های بازی بمب کریپتو

برای شروع این بازی، شما حداقل به یک NFT قهرمان بمب‌افکن (BHERO) نیاز دارید، این قهرمان‌ها قدرت‌های مختلفی دارند و شما می‌توانید برای عملکرد بهتر آنها را در طول بازی ارتقا دهید. NFTهای Bomber Heroes شش نوع متفاوت دارند:

 • Common
 • Rare
 • Super Rare
 • Epic
 • Legend
 • Super Legend
به دست آوردن NFTهای نوع Legend و Super Legend اصلاً آسان نیست، زیراکه بهترین نوع قهرمان‌ها به حساب می‌آیند.

NFT های بازی بمب کریپتو

همچنین در این بازی NFTهایی با عنوان خانه بمب افکن (BHOUSE) وجود دارد. BomberHouse، مکانی است که قهرمان‌های بمب افکن به آنجا می‌روند تا قدرت خود را بازیابی کنند. در نظر داشته باشید که خرید این خانه‌ها اجباری نمی‌باشد ولی در صورت نداشتن این NFTها، قهرمانان شما با سرعت کمتری استراحت خواهند کرد و دیرتر برای مسابقات آماده می‌شوند.

 

چگونه NFT های BHEROS را بدست آوریم؟

سه راه برای دریافت این NFTها وجود دارد:

 1. خرید مستقیم از فروشگاه خود بازی، با حداقل قیمت ۱۰ BCOIN به ازای هر قهرمان.
 2. مزائده‌های مارکت‌پلیس، بازیکنان می‌توانند قهرمانان را از مزائده‌هایی که توسط خود بازی بمب کریپتو برگزار می‌شود معامله و خریداری کنند.
 3. Treasure Hunt، بعضی اوقات بازیکنان می‌توانند در حالت Treasure Hunt بازی، یک قهرمان به دست آورند.

 

کسب درآمد از بازی Bomb Crypto

شما با بدست آوردن توکن BCOIN می‌توانید آن را در کیف پول خود به ارزهای دیجیتال دیگر تبدیل کنید یا با فروش NFTهای قهرمان‌های خود در مارکت بازی کسب درآمد کنید. در نظر داشته باشید که برای نقد کردن دارایی‌های درون بازی، باید حداقل ۴۰ واحد BCOIN به دست آورده باشید، همچنین بازیکنان باید کارمزد ۳ درصدی به ازای برداشت‌های خود پرداخت کنند.

کسب درآمد از بازی Bomb Crypto

 

مزایا و معایب بازی بمب کریپتو

 • نیازی به یک سیستم قوی برای بازی کردن نیست، زیرا بازی تحت وب است.
 • بازی به کاربران خود اجازه می‌دهد بیش از یک اکانت بسازند.
 • گیم پلی بازی بمب کریپتو بسیار آسان است.
 • بازی رایگان نیست.
 • برای بازی کردن نیاز به کیف‌پول می‌باشد.
 • گیم پلی بازی کمی تکراری است.

 

نقشه راه بازی بمب کریپتو

نقشه راه بازی Bomb Crypto، طبق گفته سازندگان بازی به شرح زیر می‌باشد.

 • تزئینات خانه
 • بخش VIP
 • حالت داستانی جدید
 • حالت نبرد جدید
 • تابلوی امتیازات
 • ماموریت های جدید
 • NTF های جدید
 • نقشه PvP جدید

 

کلام آخر

بازی بمب کریپتو، یکی از بازیهای پرطرفدار صنعت بلاکچین و ارزهای دیجیتال می‌باشد و بدون شک طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. بهرحال مانند هر بازی دیگری در این صنعت، برای شروع و سرمایه‌گذاری در این بازی بهتر است، تحقیقات خود را کامل انجام دهید و سپس بازی Bomb Crypto را شروع کنید. امیدوارم از آموزش بالا استفاده کامل را برده باشید.

۴.۳/۵ - (۳ امتیاز)

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا