اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتال

انصراف بولت از خرید Wyre

شرکت پرداخت آنلاین بولت مستقر در کالیفرنیا در حال خروج از قرارداد خرید ارائه‌دهنده ارز دیجیتال Wyre است. خبر لغو قرارداد، که در اوایل سال جاری با آن موافقت شد، در بحبوحه کاهش ارزش‌گذاری در بخش‌های کریپتو و فین‌تک منتشر شد.

 

بولت از طرح ۱.۵ میلیارد دلاری خرید Wyre منصرف شد

رویترز روز شنبه گزارش داد، Bolt Financial، یک شرکت فناوری آمریکایی که دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو قرار دارد، روز جمعه اعلام کرد که قرارداد خرید ارائه‌دهنده زیرساخت ارزهای دیجیتال Wyre Payments را لغو کرده است. در اوایل آپریل، پلتفرم تجارت الکترونیک، یک توافق قطعی برای خرید Wyre به مبلغ ۱.۵ میلیارد دلار اعلام کرد.

 

این معامله یکی از بزرگترین خریدهای کسب و کار ارزهای دیجیتال در سال جاری در نظر گرفته شد. پس از یک دوره مالی در ژانویه، بولت آخرین بار ۱۱ میلیارد دلار ارزش داشت. با این حال، این گزارش خاطرنشان می‌کند که ارزش‌گذاری‌های فناوری پیشرفته از آن زمان تحت فشار فزاینده‌ای قرار گرفته است، زیرا احساسات سرمایه‌گذاران تحت تأثیر ترس از رکود و تحولات منفی در بازارهای سهام قرار گرفته است.

 

رویترز اشاره کرد که پردازشگر پرداخت Stripe و فین‌تک بانک Klarna نیز کاهش قابل توجهی در ارزش‌گذاری داشته اند. ارزش‌گذاری صنعت در بخش کریپتو و همچنین طی رکود بازار در ماه های گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

 

در بیانیه منتشر شده، بولت تاکید کرد که به همکاری خود با Wyre ادامه خواهد داد. شرکت پرداخت آنلاین توضیح داد که مستقل باقی ماندن به آن اجازه می‌دهد تا بر حوزه‌های اصلی تجارت خود تمرکز کند. به نقل از مدیر عامل شرکت، Maju Kuruvilla گفت:

ما به همکاری تجاری فعلی خود با Wyre ادامه خواهیم داد تا مسیر ادغام رمزنگاری را در اکوسیستم خود هموار کنیم و زیرساخت رمزنگاری نوآورانه Wyre را به جهان بیاوریم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا