مصاحبهاخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

توییت بابی اونگ درباره Merge و ایردراپ اتریوم

بابی اونگ توییت کرد که دارندگان اتریوم می‌توانند توکن‌های خود را به شبکه اصلی بریج کنند، wETHهای خود را به ETH تبدیل کنند و مسیر را هموار سازند تا واجد شرایط دربافت ایردراپ ETH PoW باشند. بسیاری بر این باورند که پس از انتقال اتریوم به اثبات سهام (PoS)، گروهی از استخراج‌کنندگان اتر (ETH) یک فورک اثبات کار (PoW) شبکه ایجاد می‌کنند تا همچنان بتوانند به استخراج ادامه دهند. این مدیر اجرایی معتقد است که راه‌هایی برای دارندگان ETH وجود دارد تا از این رویداد بتوانند نهایت استفاده را ببرند.

 

بنیانگذار CoinGecko استراتژی توکن‌های فورک شده را به اشتراک می‌گذارد

بابی اونگ، یکی از بنیانگذاران وب سایت CoinGecko، در یک تاپیک توییتری، استراتژی‌های خود را در مورد ادغام ETH به اشتراک گذاشت. به گفته Ong، دارندگان ETH به زودی ایردراپ توکن‌های ETH PoW را دریافت خواهند کرد و نکاتی را در مورد نحوه استفاده کامل دارندگان ETH از این فرصت به اشتراک گذاشته است.

 

اونگ خاطرنشان کرد که ساده‌ترین راه برای دریافت فورک ایردراپ، نگه داشتن ETH در صرافی‌هایی است که از فورک‌ها پشتیبانی می‌کنند. با این حال، نگه داشتن ETH در کیف پول‌های سخت‌افزاری نیز مؤثر است و می‌تواند یک معامله‌گر را واجد شرایط برای همه توکن‌های فورکی کند.

 

 

برای به حداکثر رساندن مقداری که دارندگان می‌توانند دریافت کنند، مدیر اجرایی همچنین به معامله‌گران توصیه کرد که توکن‌های خود را به شبکه اصلی ETH برگردانند، wETHهای خود را به ETH تبدیل کنند و نقدینگی ETH خود را از پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) حذف کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا