همکاری Boba Network با Avalanche

روز چهارشنبه، راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه دو که از فناوری optimistic rollup technology استفاده می‌کند، شبکه Boba، فاش کرد که اکنون از شبکه اثبات سهام (PoS) آوالانچ پشتیبانی می‌کند. به گفته تیم شبکه Boba، پشتیبانی جدید از Avalanche تراکنش‌های سریع‌تر و کارمزدهای کمتری را ایجاد می‌کند.

 

شبکه Boba با بلاکچین Avalanche همکاری می‌کند

شبکه Boba، پروژه مقیاس‌پذیری لایه دو (L2) روز چهارشنبه Boba AVAX L2 را از طریق حساب توییتر تیم معرفی کرد. بوبا گفت ما در حال اعلام شراکت خود به عنوان راه‌حل رسمی مقیاس‌پذیری برای Avalanche هستیم. Avalanche سرعت‌های فوق‌العاده سریع، هزینه‌های کم و راه‌حل‌های سازگار با محیط زیست را ارائه می دهد. Boba AVAX L2 به این ارزش‌ها پایبند بوده و آن را بیشتر تقویت می‌کند.

 

Boba قبلاً به شبکه اتریوم (ETH) متصل شده است و در زمان نگارش این مقاله، آمار l2fees.info نشان می‌دهد که هزینه انتقال اتر توسط Boba امروز ۰.۱۷ دلار است و برای مبادله توکن‌ها قیمت تخمینی ۰.۳۰ دلار است. با توجه به ابزار ردیابی گس etherscan.io، این ارزان‌تر از ۳۴ gwei فعلی (۰.۹۶ دلار) برای ارسال اتر روی زنجیره است. یک مبادله غیرمتمرکز با اولویت بالا (dex) می‌تواند به ازای هر تراکنش روی زنجیره ۸.۴۷ دلار هزینه داشته باشد، بنابراین هزینه ۰.۳۰ دلاری Boba برای مبادله، ۹۶.۴۵ درصد ارزان‌تر است.

 

Boba در ادامه روز چهارشنبه اعلام کرد:

تراکنش‌های سریع‌تر، کارمزدهای پایین‌تر! Boba AVAX L2 برای همه تراکنش‌های سنگین، پروتکل‌های متکی به توان عملیاتی و هر کسی که می‌خواهد بخشی از نسل بعدی باشد، فراهم شده است.

 

این تیم همچنین توضیح داد که با پشتیبانی جدید به برنامه‌های غیرمتمرکز (dapps) مانند Sushiswap و Evoverses می‌پیوندد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا