تحلیل هفتگی بایننس کوین (BNB) ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

بایننس کوین (BNB) که باریزش اخیر بازار نیز کاهشی شده، در حال حرکت به سمت حمایت‌های کلیدی خود است. اولین حمایت کلیدی بایننس در تایم فریم روزانه محدوده قیمتی ۲۴۰ تا ۲۶۰ دلار است که از قدرت کافی برای جلو‌گیری از ریزش بیشتر برخوردار است. از طرف دیگر حمایت گفته شده سطح فیبوناچی ۶۱۸ در موج AB نیز هست که مهم‌ترین سطح فیبوناچی است. باتوجه به فاندامنتال و کاربرد ارز دیجیتال بایننس کوین احتمال ریزش بیشتر این رمز‌ارز کمتر بوده و BNB در محدوده حمایت گفته شده کف سازی خواهد کرد.

 

تحلیل روزانه بایننس کوین ۲۱.۲
تحلیل روزانه بایننس کوین ۲۱.۲

 

در صورت شکسته شدن حمایت پیش رو و تثبیت زیر محدوده حمایتی، ترمز بعدی در نقطه ۱۲۰ دلاری وجود دارد. اما با توجه به فاندامنتال بایننس کوین، شلوغی شبکه، توکن‌سوزی‌ها و حمایت صرافی بزرگ بایننس از BNB رسیدن به نقطه ۱۲۰ دلاری کمی دور از منطق است.

 

تحلیل تایم فریم هفتگی

در نمای هفتگی، می‌توان کانال تاریخی بایننس کوین را مشاهده کرد، از بایننس کوین ۱ دلاری تا نزدیکی ۷۰۰ دلار. چیزی که قابل مشاهده است BNB در حال نزدیک شدن به کف کانال تاریخی خود است. این کانال آنقدری قدرت دارد تا باییننس کوین را دوباره وارد روند صعودی کرده تا سقف کانال پیش ببرد. طبق سناریو نشان‌ داده شده و همانطور که در تحلیل تایم فریم روزانه گفته شد، بایننس کوین یواش یواش وارد محدوده انباشت و کف سازی خواهد رسید. پس طی کردن این مرحله و برخورد به خط روند صعودی BnB میتواند باری دیگر صعود را تجربه کند.

 

نمای هفتگی بایننس کوین
نمای هفتگی بایننس کوین

 

باتوجه به اینکه چارت در نمای هفتگی نشان‌داده شده است، کف‌سازی نشان‌داده شده چیزی بیش از ۶ ماه طول خواهد کشید.

خارج شدن RSI از خط روند نزولی خود، مهم‌ترین هشدار برای صعود بایننس کوین خواهد بود.

 

پیشنهاد

باتوجه‌ به‌اینکه بایننس کوین اصلاح قیمتی خود به پایان رسانده است. خرید آن در این محدوده‌های قیمتی به دید بلند مدت می‌تواند سرمایه‌گذاری مناسب و کم ریسکی باشد. هرچند مدیریت سرمایه و معاملات پله‌ای مهم‌ترین فاکتور برای ماندگاری در بازار است. در‌صورتی که قصد خرید بایننس کوین را دارید می‌توانید سرمایه خود را به ۲ بخش تقسیم کرده، یک پله در محدوده فعلی و یک پله در صورت بروز ریزش در قیمت‌های پایین‌تر خرید کنید.

بایننس کوین یکی از قوی‌ترین پروژه‌های بازار بوده و از آینده درخشانی برخوردار است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا