تحلیل هفتگی بایننس کوین، شکست خط روند، ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل هفتگی بایننس کوین در هفته چهارم فروردین ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت بایننس کوین به صورت صعودی دارد. زمان تصمیم‌گیری بایننس کوین فرا رسیده است. آیا دوباره بایننس کوین از محدوده ۳۵۰ دلار برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در تحلیل هفتگی بایننس کوین به وضعیت جفت ارز BNB/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل هفتگی بایننس کوین

بایننس کوین طی هفته اخیر توانست خط روند نزولی خودش را که از سقف قیمتی شروع شده بود، عبور کند. عبور از این ناحیه همراه شد با شکست مقاومت هفتگی بایننس کوین که این اتفاق می‌تواند طی هفته‌های جاری برای این کوین مثبت باشد و سطح‌های قیمتی خود را بالاتر آورده و حمایت خوبی شود.

تحلیل هفتگی بایننس کوین 22 فروردین 1402

 

تحلیل تکنیکال بایننس کوین

تحلیل هفتگی بایننس کوین حرکت صعودی را نشان می‌دهد که در طول هفته جاری ادامه خواهد یافت. به نظر اولین مقاومت بایننس کوین در مسیر صعودی ۳۶۰ دلار خواهد بود که باید ابتدا این مقاومت خود را بشکند. سپس حرکت صعودی به سمت ۳۹۸ دلار ادامه خواهد یافت. این ناحیه نیز اهمیت خاصی دارد و اگر بایننس کوین بتواند از این ناحیه عبور کند، می‌تواند سودهای خوبی را رقم بزند. ۴۶۰ دلار پله بعدی سیو سود خریداران خواهد بود؛ پس باید منتظر این نواحی باشید. چون ممکن است از این نواحی قیمت بایننس کوین ریجکت شود. پس مواظب معاملات خود در این محدوده‌ها بیشتر باشید.

۳۳۶ دلار نیز کف حمایتی و موقت بایننس کوین است که قیمت توانست از این عدد حمایت شود و بالاتر برود. به نظر نمی‌رسد که به کف بعدی حوالی ۳۳۲ دلار برسد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا