توکن BNB از FUD ادعایی ضرر می‌کند!

پس از سقوط FTX، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات، بایننس، در چند وقت اخیر با شایعات و گمانه‌زنی‌ها احاطه شده است. در ۱۲ دسامبر ۲۰۲۲، رویترز به گفته چهار نفر از افراد آشنا با این موضوع گزارش داد که دادستان‌های وزارت دادگستری ایالات متحده در حال بررسی بایننس هستند. علاوه بر این، در حالی که ارزش تعدادی از دارایی‌های کریپتو در هفته گذشته افزایش یافته است، توکن صرافی بایننس در هفت روز گذشته تقریباً ۵ درصد در برابر دلار آمریکا کاهش یافته است.

 

BNB بایننس از حدس و گمان‌های پیرامون بزرگترین صرافی رمزارز جهان ضربه خورد

این هفته، بایننس با شایعات، گمانه‌زنی‌ها و FUD (ترس، عدم اطمینان و شک) زیادی به دنبال عواقب سقوط اخیر FTX سر و کار دارد. در سراسر رسانه‌های اجتماعی، حدس و گمان‌هایی در مورد اثبات ذخیره بایننس (POR) و انتقاداتی علیه تلاش‌های POR این شرکت وجود دارد.

 

در ۱۳ دسامبر، Changpeng Zhao که معمولاً به عنوان CZ شناخته می‌شود، در توییتر درمورد FUD صحبت کرد. CZ در توییتی نوشت:

FUD به ما کمک می‌کند رشد کنیم، حتی اگر کاملا آزاردهنده باشند. شما می‌توانید بدون ذکر صریح نام، در مورد کسی عصبانی شوید که باعث گسترش آگاهی می‌شود. همچنین به متحد کردن حامیان کمک می‌کند زیرا یک اتحاد دفاعی مشترک را تشکیل می‌دهد.

 

بیشتر بدانید: چانگ پنگ ژائو کیست؟

 

CZ در موضوع توییتر خود اضافه کرد:

CZ اصرار داشت که از روز اول، بایننس بی‌وقفه مورد هدف FUD قرار گرفته است. برخی از آنها ظاهراً توسط یک صرافی بزرگ حمایت شده است. از آن زمان، تقریباً یک هفته بدون FUD سپری شده است. ما توانایی نادیده گرفتن آنها و ادامه ساختن را یاد گرفتیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا