اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار هک و امنیت

Bluebenx برداشت ها را متوقف میکند!

Bluebenx، یک پلتفرم سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال مستقر در برزیل، هفته گذشته برداشت‌های خود را به دلیل هک ادعایی که باعث از دست دادن بیش از ۳۱ میلیون دلار شد، به حالت تعلیق درآورد. این شرکت اعلام کرد که برداشت ها حداقل به مدت شش ماه متوقف خواهد شد. این شرکت در ماه ژانویه توسط کمیسیون اوراق بهادار و ارزش برزیل (CVM) مورد بررسی قرار گرفته است.

 

Bluebenx برداشت ها را متوقف می کند، ظاهراً ۳۱ میلیون دلار در هک از دست می دهد

یک پلتفرم سرمایه‌گذاری کریپتوکارنسی برزیل، Bluebenx، پنج‌شنبه گذشته برداشت‌ها را در پلتفرم خود متوقف کرد و تقریباً ۲,۵۰۰ مشتری را تحت تأثیر قرار داد. به گفته آسورامایا کوتومی، وکیل بلوبنکس، این شرکت ادعا می کند که قربانی هک شده است که باعث شده بیش از ۳۱ میلیون دلار ضرر کنند.

 

این شرکت جمعه گذشته ایمیلی به مشتریان نوشت و دلیل توقف برداشت‌ها را توضیح داد. ایمیل گزارش داد:

هفته گذشته، پس از تلاش‌های بی وقفه برای حل مشکلات، با یک هک بسیار تهاجمی در استخرهای نقدینگی خود در شبکه ارزهای دیجیتال مواجه شدیم، امروز پروتکل امنیتی خود را با تعلیق فوری عملیات محصولات BlueBenx Finance، از جمله برداشت، بازخرید، سپرده گذاری و نقل و انتقالات مواجه میکنیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا