BlockFi تا تابستان ۲۰۲۳ برداشت مشتری را فعال می‌کند

پلتفرم وام دهی ورشکسته BlockFi باید قبل از فعال کردن برداشت مشتری از دارایی‌های دیجیتال در حساب‌های کیف پول خود که مشمول ادعاهای ترجیحی احتمالی نیستند، به‌روزرسانی‌هایی را انجام دهد. BlockFi در یک بیانیه ایمیلی به مشتریان خود گفت که باید تمام کار لازم را برای فعال کردن برداشت مشتری تا تابستان امسال به پایان برساند.

 

پس از تکمیل ارتقای لازم، برداشت‌ها بازگشایی خواهند شد

این شرکت گفته است که یک عملکرد محصول جدید را قبل از فعال کردن برداشت‌ها به پلتفرم خود اضافه خواهد کرد، اما جزئیاتی در مورد این ویژگی‌ها ارائه نکرده است. طبق به‌روزرسانی جدید، برداشت‌ها باید به صورت دسته‌ای انجام شود، در حالی که کاربران واجد شرایط یک ایمیل دریافت خواهند کرد. وام‌دهنده همچنین به کاربران توصیه کرد که یک کیف پول شخص ثالث برای این فرآیند راه‌اندازی کنند.

 

BlockFi برای پردازش این برداشت‌ها باید قابلیت‌های محصول جدیدی ایجاد کند و تغییراتی در پلتفرم ایجاد کند. پیش‌بینی می‌کنیم این کار و تست‌های لازم در تابستان امسال به پایان برسد. در آن زمان، ما در موقعیتی خواهیم بود که به مشتریان اجازه می‌دهیم تا دارایی‌های دیجیتالی را که در حساب‌های کیف پول BlockFi نگهداری می‌شوند و در معرض ادعاهای ترجیحی احتمالی نیستند، برداشت کنند.

 

این توسعه به دنبال دستوری است که توسط دادگاه عالی در برمودا در ۹ ژوئن صادر شد و به این پلتفرم اجازه می‌دهد تا برداشت‌ها را برای مشتریان دارای حساب‌های کیف پول BlockFi بازگشایی کند. از آن زمان، رابط کاربری به‌روزرسانی شده است تا تراکنش‌ها و موجودی حساب کاربران را از تاریخ تعلیق پلتفرم در ۱۰ نوامبر ۲۰۲۲ منعکس کند. BlockFi یکی از چندین وام‌دهنده رمزارز بود که در جریان آشفتگی بازار سال گذشته ورشکست شد. بین ۱ تا ۱۰ میلیارد دلار به طلبکاران خود بدهکار است. ماه گذشته، این شرکت درخواست کرد که دادگاه مجوز فروش بازوی وام‌دهی خود را برای کمک به تولید وجوه برای بازپرداخت بستانکاران پس از عدم دریافت پیشنهادهای به حداکثر رساندن ارزش از خریداران بالقوه بدهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا